بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اصل طرح تقلبی های گوشی

گوشی های تقلبی طرح اصل
این روز های دیگه همه گوشی های جدید و قدیم یه گوشی تقلبی هم شبیه اونا هست که با قیمت ارزون تر می فروشن مثلا گوشی های طرح آیفون یا طرح گوشی های سونی و سامسونگ .
ما پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان از این گوشی ها استفاده نکنید و آنها را نخرید :
  • این گوشی ها اصلا کیفیت ساختی ندارند
  • از لحاظ سخت افزاری صفرن Huh.gif 
  • بعد از مدتی اصلا شارژ نگه نمیدارن - شاید بعد یه ماه
  • بر اساس تحقیقی که شرکت های مایکروسافت و سایر برند های موبایل انجام دادن در این گوشی ها به مقدار زیادی سرب و سایر عنصر های خطرناک به کار رفته که برای سلامت انسان مضر هستند
پس ما پیشنهاد میکنیم همیشه گوشی های اصل و مناسب خودتون رو خریداری کنید .
الان دیگه برای گوشی های تقلبی خیلی تبلیغات میشه به خصوص در شبکه های ماهواره ای که تبلیغ میکنن با پرداخت سیصد هزار تومن 3 گوشی دریافت کنید اونم اس 6 - همین مطلب نشون میده که اونا خودشون هم میدونن که گوشی هاشون ارزشی نداره .
اما با توجه به اینکه این همه براش تبلیغات میشه به احتمال صدرصد خیلی از هم وطنان ما مشتری این گوشی ها شدن و از این گوشی های خریدن که بعد از دریافت متوجه میشن که پولشون هدر رفته Lightbulb.gif

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari ، saeed_black ، vahid.q ، anita93 ، صدف ، 0212 ، MaNi
کدی چیزی هست اصل از تقلبی فهمید?
زندگی زیباست
پاسخ

(27-10-2015، 11:52 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدی چیزی هست اصل از تقلبی فهمید?

Undecided.gif هست ایشالله بعدا میذارم ولی خب معلومه دیگه ادم دست بزنه به یه گوشی آیفون 6 یه ذره وارد باشه متوجه میشه تقلبیه یا اصلی - مثلا سیستم عامل -ظاهر منوی گوشی - قسمت شیار ها و کلید ها - یا از روی اطلاعات گوشی مثلا شما اسم گوشی رو تو اینترنت میزنی اطلاعاتش میاد حالا شما باید با گوشی که داری مقایسه کنی برای نمایش اطلاعات گوشی اندرویدی میتونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه استفاده کنید
پاسخ

سپاس شده توسط anita93 ، saalaar
خانم آنیتا من یک گوشی نوکیا 108 تقلبی خریدم وقتی شارژ باتریش تموم شد 2 روزه باتریش از کار افتاد بعد مجبور شدم دوباره برم پول بدم باتری اصلیش رو بخرم :))
پاسخ

باید راهی باشه موقع خرید فهمید
زندگی زیباست
پاسخ

راهی هست اولا موبایل فروشی های معتبر هیچکدوم گوشی چینی یا طرح اصل نمیارن بعدم خودشون میگن مدل غیر اصلش اینه و قیمتش ارزونتره و ریزه کاری ها فرق داره مثلا این نوکیا من گرفتم باتری اصلش زده روش نوکیا و برچسب هم داره ولی باتری غیر اصلش شکلش هم فرق داشت.. همچنین غیر اصل دفترچه راهنما هم داخل جعبه نداره و بقول خودشون چون قاچاقی وارد میشه :)
پاسخ

سپاس شده توسط anita93
(28-10-2015، 03:28 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید راهی باشه موقع خرید فهمید

خب یکی از راه ها اینه که از فروشگاه های معتبر گوشی بخری که با گارانتی می فروشن - دوم اینکه میتونی اول گوشیتون انتخاب کنی تو اینترنت در بارش تحقیق کنی با همه ویژگی های اشنا بشی مثلا مقدار رم و حافظه داخلی بعد که رفتی گوشی بخر 10 دقیقه وقت بذاری و اون برنامه که بالا معرفی کردم رو روش نصب کنی و اطلاعات رو مقایسه کنید
پاسخ

سپاس شده توسط anita93 ، 0212
آقا علی من گوشی نوکیا 108 غیر اصل 35 تومن خریدم ک البته 8 تومنم دادم باتری اصلشو گرفتم بعد اصلش میگن 100 تومنه حداقل. ولی بازم پشیمون شدم هربار سیم کارت درمیارم sentbux هم حذف میشه باید دوباره کد مسابقات تایپ کنم :))
پاسخ

سپاس شده توسط koroush