بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 3.17 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول با رایگان دقیقه مکالمه انتظار آوای 10 همراه

10 دقیقه مکالمه رایگان همراه اول با آوای انتظار
[عکس: 14_15111111111111111111.jpg]

مشترکین همراه اول می توانند با در اختیار گذاشتن آوای انتظار خود جهت پخش پیام تبلیغاتی، بسته مکالمه رایگان دریافت کنند

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با عملی شدن ایده یکی از مشترکین خلاق همراه اول که از طریق سامانه ثبت ایده دریافت شده بود، از این پس همراه اولی ها می توانند با شماره گیری *۶۹۷۰# با در اختیار گذاشتن ۱۰ روز آوای انتظار خود برای پخش پیام تبلیغاتی، یک بسته مکالمه ۱۰ دقیقه ای رایگان دریافت کنند

در این مدت کسانی که با آن مشترک تماس می گیرند به جای شنیدن بوق تماس یا آوای انتظار فعلی، پیام های تبلیغاتی را شنیده، و در مقابل مشترکین از مکالمه رایگان لذت خواهند برد

بر اساس این گزارش، شرکت های تولید کننده و ارائه کننده خدمات و محصولات در ایران می توانند با استفاده از این رسانه جدید به کانال ارتباطی مؤثر و کارآمدی دسترسی یابند. تبلیغات پخش شده توسط این رسانه منحصر به مشترکین همراه اول نیست و کلیه مشترکین اپراتورهای دیگر و حتی تلفن ثابت نیز می توانند آنرا بشنوند.
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad ، NAjVA ، Fa Ti ، Shahlashahriari ، TA HA ، AMIR-BAM ، saleh68
سلام
من چطوری اوای انتظارم ک تبلیغات هستش رو حذف کنم؟
واسه ده روز فعال شده
پاسخ

(16-12-2015، 12:43 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من چطوری اوای انتظارم ک تبلیغات هستش رو حذف کنم؟
واسه ده روز فعال شده

5#*6970*
پاسخ

سپاس شده توسط amirabbas ، السانا جون ، NAjVA ، AMIR-BAM ، saleh68
5#*6970* اینو میزنم میگه:
ظرفیت ارایه مکالمه رایگان امروز تکمیل شده فردا اقدام کنید
یعنی لغونمیشه؟
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA
(16-12-2015، 03:27 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5#*6970* اینو میزنم میگه:
ظرفیت ارایه مکالمه رایگان امروز تکمیل شده فردا اقدام کنید
یعنی لغونمیشه؟

چرا لغو که میشه

تو ساعت های مختلف امتحان کن لغو میشه
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، NAjVA ، Shahlashahriari ، AMIR-BAM
فقط دوستان اگر بخواهين اواي انتظار تبليغات رو غير فعال كنين و از ده دقيقه مكالمه رايگانش استفاده كرده باشين هزينه ده دقيقه رو از اعتبارتونو كم ميكنه و اگر سيم كارت دايمي همراه اول باشه هزينه ده دقيقه را روي قبضتون اضافه ميكنه

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi ، Fa Ti ، NAjVA
پس همون بود واس من می گفت بعدا اقدام کنید.. تا شارژش کردم..زنگیدم گوشیم بوق میخورد
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، Shahlashahriari
درسته .. اگر از ده دقيقه رايگان با سيم اعتباري يدون شارژ استفاده كرده باشين براي تأييد لغو بايد شارژ داشته باشين حداقل به اندازه ده دقيقه مكالمه

Heart ..........
پاسخ

هزینه این 10 دقیقه چقد هست؟
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA ، MaNi ، Fa Ti ، Eagle ، Amir hossein
طبق تعرفه معمولي مكالمه .... فكر كنم حدود ٦٠٠ تومان چون مكالمه رايگان فقط براي درون شبكه هست !!

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط NAjVA