بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

نظرسنجی: شما بین این دو گوشی کدوم رو انتخاب میکنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
HTC desire 820s
100.00%
4 100.00%
Huawei honor 6
0%
0 0%
مجموع 4 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.36 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
6 htc یا desire honor huawei 820s

HTC desire 820s یا huawei honor 6
ادمین Undecided.gif
این 1400 زدی که
من 1 تومن میخوام هزینه کنم Angry.gif
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران

Highslide JS

Highslide JS

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکساش
عاشق htc شدم Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، عاشق ایران ، man
(06-07-2015، 02:40 PM)ELa HN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین Undecided.gif
این 1400 زدی که
من 1 تومن میخوام هزینه کنم Angry.gif

Biggrin.gif خب دیگه من اینو به همه میگم گوشی خوب میخوای باید بیشتر هزینه کنی من اول خواستم گوشی بخرم 700 بدم ولی بعد پول جمع کردم زد دو خریدم 1و 300 دادم تو هم اگه میخوای یکی از این دو تا که خودت گفتی انتخاب کن به نظر من برند اچ تی سی معتبر تره و بهتره حتی با اینکه اطلاعاتش از از آنر 6 کمتره - در هنگام خرید هر دو گوشی رو خودت مقایسه کن نکته اخر اصلا به حرف فروشنده گوش نده Undecided.gif ( خودت اطلاعات کامل رو جمع کن بعد برو بخر )
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ELa HN ، عاشق ایران ، man
100% به حرف فروشنده گوش نمیدم
الان یک هفته س دارم در مورد آنر 6 تحقیق میکنم که به مشکل آنتن دهیش رسیدم
فقط کسی که htc 820s داره میتونه الان کمکم کنه Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، عاشق ایران
تو سایت گوشی ک میری زده نظر کاربرا خب وقتی میخونی متوجه میشی
ازکسی ک htc 820s داره میتونی سوال کنی
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
(06-07-2015، 02:50 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو سایت گوشی ک میری زده نظر کاربرا خب وقتی میخونی متوجه میشی
ازکسی ک htc 820s  داره میتونی سوال کنی

Confused
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
(06-07-2015، 02:17 PM)ELa HN نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من قصد خرید یکی ازین دو گوشی رو دارم
ولی نسبت به هم یه سری مزایا و معایبی دارن که تصمیم گیری برام سخت شده
لطفا بدون اینکه مارک گوشی خودتون چیه و رو چه مارکی تعصب دارید نظر بدید

مزایا گوشی 820s واسه من ایناس
دو سیم
5.5 اینچه
ظاهر فوق العاده خوشکلی داره
دوربین سلفی عالی
و ...

تنها عیبش اینه که باطریش قابل تعویض نیست و شارژش شاید یه روز کامل هم دووم نیاره (طبق شنیده ها)

اما آنر 6 باطری بهتری داره و کلا این مدل گوشیو همه بیشتر تعریف میکنن
ولی من از آنتن دهی ضعیف و مارکش میترسم
اینکه بعد از یه مدت از کار بیفته یا ایرادات دیگه

هر تجربه یا اطلاعاتی در مورد این دو گوشی دارید لطفا به اشتراک بذارید Heart.gif
سلام دوست عزیز من هم مثل شما بین این دو گوشی خیلی تردید دارم ، اگر به نتیجه رسیدی به منم اطلاع بده چون باید زود تصمیم گیری کنم.
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
سلام به همه. من بین این دوتا گوشی موندم.دیشب رفتم گیشا (انگار بهش میگن پاساژ نصر)قسمت پایینش که همش موبایل فروشی بود.هیچکدوم از اون همه مغازه گوشی های htc نداشتن واسم خیلی عجیب بود.از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفت htc به درد نمیخوره بیا سامسونگ بخر من به حرفش گوش ندادم چون فروشنده بود.رفتم از یه تعمیرکار پرسیدم اون بهم تخصصی تر جواب داد.گفت وسایل و سخت افزارو .... گوشی های htc کم هست از یه تعمیرکار دیگه پرسیدم اون هم همین جواب و داد.از یه طرف دیگه مگه میشه برند به این معروفیو معتبری سخت افزارش کم پیدا بشه بعدشم خیلی از دوش و آشناهای ما htc دارن.بعدش من رفتم تو دیجی کالا تو نظرات کاربران موبایلhtc desire 820  همه نظرات خوب بود و هر کی گرفته بود راضی بود البته همه از سری n این موبایل تعریف میکردن چون تایوانی بود  و زیاد از سری s این تعریف نمی کردن.توی نظرات کاربران honor 6 همه از این موبایل خوب گفتن و من واقعا نمیدونم کدومو بگیرم.راهنمایی میخوام Huh.gif Huh.gif Angry.gif
پاسخ

خب تو قسمت بالا نوشتیم اگه نظر شخصی منو بخوای اچ تی سی برند محبوب تر و با کیفیت تری نسبت به هواوی هستش هر چند هواوی هم گوشی های جدید با کیفیت و خوبن
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

من اچ تی سی گرفتم 820s
تو این مدتم کاملا راضیم
سایز ، دو سیم بودن ، دوربین فوق العاده هم سلفی هم اصلی و ...
ظاهر گوشیم فوق العادس
هرچی بگم کم گفتم
البته انتخاب گوشی کاملا یه سلیقه شخصیه و بسته به نیازت باید انتخاب کنی
رم هواوی بهتره ولی من با رم گوشیم مشکلی نداشتم
نسبت به پولی که دادم بهترین انتخاب بود
موقع خریدم همه مغازه ها داشتن. هیچوقت موقع خرید گوشی به نظر فروشنده گوش نکن چون فقط گوشی های خودشو تعریف میکنه.
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز