بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.18 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
g3 lg

LG G3
2013 را می‌توان سال رستاخیز LG دانست. این کمپانی که گفته می‌شد همواره زیر سایه‌ی سامسونگ حرکت می‌کند، توانست در 2013 با معرفی سه محصول کلیدی Optimus G Pro، G2 و Nexus 5، نظر خیلی از طرفداران دنیای تکنولوژی را از سامسونگ، سونی و HTC، به سمت خود بکشاند به‌طوری‌که G2 توانست عنوان برترین گوشی هوشمند سال را از بسیاری از منابع تخصصی دنیای تکنولوژی به خود اختصاص دهد. موفقیت فراتر از انتظار G2 باعث شد تا انتظارات از این کمپانی کره‌ای به‌شدت افزایش یابد و در نیمه‌ی اول سال 2014، یک سونامی از شایعات مربوط به مدل بعدی G2، دنیای تکنولوژی را در برگرفت! اما ششم خردادماه امسال، کره‌ای‌ها در مراسمی اختصاصی از ابر گوشی جدید خود با نام G3 پرده‌برداری نمودند. G3 به معنای واقعی یک ابر گوشی هوشمند سطح بالاست و تا دندان مسلح شده تا پشیمانی را در چهره‌ی کاربرانی که طی چند ماه گذشته، Samsung Galaxy S5، HTC One M8 و یا Sony Xperia Z2 را خریده‌اند، ایجاد نماید.
برخی از مشخصات LG G3:
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 149 گرم - مناسب برای عکاسی
پردازنده:Qualcomm MSM8975AC Snapdragon 801 Chipset Quad-core Krait 400 CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع True-HD IPS Plus - سایز صفحه نمایش: 5.5 اینچ - دارای رزولوشن 1440 × 2560 - تراکم پیکسلی: 534 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت - حافظه رم 2048 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - NFC - بلوتوث
دوربین:13.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش - دوربین مکالمه ویدئویی
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.4 KitKat - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 3000 میلی آمپر ساعتی

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ

دوربینش عالیه ولی به سونی نمیرسه Heart.gif
پاسخ

به سونی چی؟؟
پاسخ

به سونی نمیرسه ، یعنی سونی یهتره Exclamation.gif
پاسخ

بستگی به مدل نداره
من خودم با دوتاشون کار کردم و داشتم
پاسخ

(12-09-2014، 01:11 PM)ali.m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بستگی به مدل نداره

سونی تجریش بیشتره Angel.gif
پاسخ

(12-09-2014، 01:35 PM)yasinfun نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2014، 01:11 PM)ali.m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بستگی به مدل نداره

بله Blush.gif
خودمم الان سونی دارم
قیمت سونی هم الان خیلی اومده پایین
پاسخ

(12-09-2014، 01:37 PM)ali.m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-09-2014، 01:35 PM)yasinfun نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بستگی به مدل نداره

بله Blush.gif
خودمم الان سونی دارم
قیمت سونی هم الان خیلی اومده پایین

من الان تبلت لنووا دارم ، خوبه
پاسخ

اره لنوو تبلتاش خوبن
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر