بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.54 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
ghorekeshi

ghorekeshi
لیلا خانم هم چون دختر خوبیه Biggrin.gif  و زیاد شلوغ نمیکنه بی بوی فرندم هست Tongue.gif  یه شارژ هزاری جایزه گرفت
تلگرام موبایل روز @dailymobile

سپاس شده توسط Finally I ll get it
(02-10-2014، 10:55 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2014، 10:51 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2014، 10:44 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2014، 10:42 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2014، 10:40 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عدد 27 MAMAD 1989 برنده شد لیلا خودت شماره 12 بودی Biggrin.gif

آخی
کاش گفته بودم 12
بدار بیام اونجا با حضور من قرعه کشی کن

اون ور تموم شد _ مجتبي برنده شد
بهناز دستت درد نکنه شماره منو گفتی باشه که بعدا جبران کنم  Biggrin.gif Biggrin.gif 1*

قربونت _ ايشالا دفه بعد تو شماره ي منو ميكي  زبون

ایشاالله  Wink.gif Biggrin.gif 1*

سپاس شده توسط MamaliReza7
باران خانم هم که هر روز باید شارژ بخر واسه مسابقه هزار تومان برنده شد Biggrin.gif Heart.gif  خدایی ادمین از من دست و دلباز تر هستگریه

سپاس شده توسط MOJTABA ، Finally I ll get it
(02-10-2014، 10:56 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا خانم هم چون دختر خوبیه Biggrin.gif  و زیاد شلوغ نمیکنه بی بوی فرندم هست Tongue.gif  یه شارژ هزاری جایزه گرفت

آخ جون
چقد تو خوبی
یاد بگیرین زیاد شلوغ نکنید
خدایا شکرت

سپاس شده توسط admin
(02-10-2014، 10:51 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا از سرپرستی برگشتی??

آری
حتما تموم شده که جواب نمیده
آخه گفته بود 17هزار نفر اول
خدایا شکرت

(02-10-2014، 10:56 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجا هم پارتي بازي ؟؟ اينجا هم تبعيض ؟؟؟ ب من ك كفتي 500 Undecided.gif Dodgy.gif

(02-10-2014، 11:16 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجا هم پارتي بازي ؟؟ اينجا هم تبعيض ؟؟؟ ب من ك كفتي 500  Undecided.gif  Dodgy.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif  والا خودت نخواستی من چیکار کنم خواستم بینتون نصف کنم بعد تو گفتی نه Sad.gif  منم دست به جیب شدم و دیگر هیچ Tongue.gif

سپاس شده توسط Finally I ll get it
(02-10-2014، 11:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-10-2014، 11:16 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينجا هم پارتي بازي ؟؟ اينجا هم تبعيض ؟؟؟ ب من ك كفتي 500  Undecided.gif  Dodgy.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif  والا خودت نخواستی من چیکار کنم خواستم بینتون نصف کنم بعد تو گفتی نه Sad.gif  منم دست به جیب شدم و دیگر هیچ Tongue.gif
اقا پشيمون شدم Biggrin.gif

حسود نوشته که به تو هم هزار داده Undecided.gif
خدایا شکرت

Sad.gif پشیمانی دگر فایده نداشته بید Tongue.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط یاس کبود ، Finally I ll get it

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز