موبایل روز

نسخه‌ی کامل: درخواست آهنگ خارجی alone
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
بچه ها هرکسی این آهنگ Dance alone از یه مرد سیاه پوست هست اسم خواننده دقیق دونم داره بذاره برای دانلود
اسم خواننده شو هم بگو
(27-02-2015، 10:56 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچکس این آهنگ رو نداره؟ گریه

والا من سرچ زدم اسمش مطمئن هستي alone هست؟ dance alone نيست؟؟؟ والا من چيزي دستگيرم نشد اگه اسم خواننده رو انگليسي بنويسي و اينكه اين آهنگ رو كي شنيدي قديمي هست يا جديده؟ شايد بشه بهتر كمك كرد تا جايي ك در توان باشه در خدمتيم... Rolleyes.gif
ببين همين نيست ك گذاشتم؟ فك كنم اسم خواننده اشتباه ميگويي؟  Biggrin.gif   Shy.gif  خدمت شما  Blush.gif  Tongue

اگه نبود اسم خواننده رو english بنويس تا دقيق بدونيم... گریه مرسي

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آهنگ رو یه مرد سیاه پوست میخونه،تا حالاهرچی دان کردم نبوده.کاش یکی داشته باشه.اسم خواننده اش نمیدونم. گریه
فقط اسم آهنگ.
والا معذرت پيدا نكردم.. Undecided.gif
ممنون از لطفتون،بیخیالش شدم. Sad.gif
ادمین لطف کنید این موضوع رو پاک کنید،ممنون.بیخیالش شدم. Sad.gif
(28-02-2015، 12:36 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این آهنگ رو یه مرد سیاه پوست میخونه،تا حالاهرچی دان کردم نبوده.کاش یکی داشته باشه.اسم خواننده اش نمیدونم. گریه
فقط اسم آهنگ.

شما اگه یه بار دیگه آهنگ رو از جایی شنیدی با نرم افزار Trackid میتونید تمام اطلاعات آهنگ رو پیدا کنید
برای اینکه بتونیم آهنگ رو پیدا کنیم باید اسم خواننده و آهنگ رو ذکر کنید
صفحات: 1 2