موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان برای همراه اولی ها و ایرانسلی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6
(22-03-2015، 10:25 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پولساز جواباش چی میشه؟

گزینه 3 
فقط یک سوال دارهWink.gif
اگه خدا قبول کنه پولساز بعد 15 رور 1 شارژ هزاری داد!!
(22-03-2015، 08:29 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرکدومتون شارژمیخواد بده امشب لطفا بدون قرعه کشی اول به من بده .
باتشکر نیوشا Tongue.gif

با عرض سلام بنده میخوام شارژ بدون قرعه کشی بدم هزاری رو هزار میفروشم نخخخخخخخ در خدمتم بدون قذعه کشی دعا میتونم نم دعا کنم میخوای? Biggrin.gif
خسته نباشین :)))))
سلام ایشالله که خوب باشین سال نوتون هم مبارک لطفا فقط در مورد موضوع تاپیک صحبت کنید خیلی ممنون Heart.gif
(22-03-2015، 09:57 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-03-2015، 09:47 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بسته 10000 هزار تایی پیامک برا من فعال شده و کار میکنه هرچی پیام میدم هزینه نداره  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Tongue.gif

از کی زده بودی؟

سلام دوستان
من دیروز بعدازظهر ساعت 3:30 زدم بعد از 10 دقیقه 2 تا پیام اومد اولی گفت 10000 پیامک برای شما فعال شد دوبازه همون پیام اومد . در ضمن پیامک فارسی داخل شبکه 
همون لحظه چند دقیقه قبل تر از سیم اصلیم یه سیم دیگه داشتم زدم گفت فعال شده ولی بازم پول میبره زنگ زدم 700 یه کد پیگیری داد گفت اگه تا امروز ساعت 4 درست نشه زنگ بزنم 700 تا درستش کنن Biggrin.gif Angel.gif Dodgy.gif
سلام خسته نباشید
دوستان تعرفه های ایرانسل گرون شده؟!منظورم اس ام اس و تماس
تاپیک بسته شد
آدرس تاپیک جدید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
صفحات: 1 2 3 4 5 6