موبایل روز

نسخه‌ی کامل: درخواست برنامه شبیه ساز برای ویندوز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
دوستان اگه کسی میتونه لینک دانلود برنامه شبیه سازبرنامه های اندرویدی(واتس آپ.لاین و....)برای ویندوز بذاره ممنون میشم .اعتبارمیدم بهتون مرسی.... Shy.gif
سلام برنامه شبیه ساز به دلیل اینکه حجمش خیلی بالاست نمیتونم آپلود کنم ولی این مسنجر ها همشون نسخه ویندوز هم دارند
دانلود لاین کامپیوتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
پلاگین واتساپ کامیپوتردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
تانگو برای کامپیوتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید 
وایبر برای کامپیوتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
سلام واتس اپ اون بار کد میاد رو صفحه باس چیکار کرد گوشی هم بگیر جلوش میگه دان کن
وسوال دیگه اینکه کسی ویندوز اندروید رو سیستم نصب کرده
من اپ را هم نصب کردم روش اما واسه تکون دادن باید چیکار کنیم Biggrin.gif 
کسی اگه میدونه بگه جایزش پیش من محفوظه Cool.gif Blush.gif
(02-04-2015، 06:20 PM)seyedmojtaba7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام واتس اپ اون بار کد میاد رو صفحه باس چیکار کرد گوشی هم بگیر جلوش میگه دان کن
وسوال دیگه اینکه کسی ویندوز اندروید رو سیستم نصب کرده
من اپ را هم نصب کردم روش اما واسه تکون دادن باید چیکار کنیم Biggrin.gif 
کسی اگه میدونه بگه جایزش پیش من محفوظه Cool.gif Blush.gif

خط اول رو متوجه نمیشم.... Undecided.gif
مگه  اندروید رو سیستم هم نصب میشه؟
فک نکنم رو ویندوز بتونی با آپ امتیاز بگیری باتکون دادن....
سلام
اره میشه اپ هم روش نصبیدم فقط تکون دادن را Biggrin.gif Dodgy.gif نمیشه Confused میشه Tongue 
واتس اپ را نصب کردم اما نمیتونم راش بندازم چه جوریاست؟
مانیتور رو تکون بده عزیزم
Biggrin.gif Tongue.gif
صفحات: 1 2