موبایل روز

نسخه‌ی کامل: خدمات غیر حضوری ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان وقتتون بخیر میخواستم بپرسم ايرانسل یا اگه اطلاع دارین همراه اول؛برای مزاحمت ها پیگیری میکنه غیر حضوری یا نه منظورم تماس و مسیج ايناست که يه مزاحم دارم . Biggrin.gif
البته فکر نمیکنم حضوريم تاثیر داشته باشه.
(31-03-2015، 01:14 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان وقتتون بخیر میخواستم بپرسم ايرانسل یا اگه اطلاع دارین همراه اول؛برای مزاحمت ها پیگیری میکنه غیر حضوری یا نه منظورم تماس و مسیج ايناست که يه مزاحم دارم . Biggrin.gif
البته فکر نمیکنم حضوريم تاثیر داشته باشه.

بذارش بلک لیست خودتو راحت کن
به دردسرش نمی ارزه
میخوای اسمش پیدا کنی من یه راه خوب سراغ دارم.کارشناسی همش اینکارو میکردیم
مرسی عزیزم الان خيلي عصبانیم.آخه اصلا سیم کارتم خاموش کردم فقط با سه شارژ روشن میکنم. پررو باز زنگ میزنه شماره اونم دادم به یکی بهش بگه مزاحم نشه.بعد به آشنای من گفته کلی شارژ ازش گرفتم بقول خودش تيغش زدم بعد گوشيمو خاموش کردم  Angry.gif
(31-03-2015، 01:35 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی عزیزم الان خيلي عصبانیم.آخه اصلا سیم کارتم خاموش کردم فقط با سه شارژ روشن میکنم.شماره اونم دادم به یکی بهش بگه مزاحم نشه.بعد به آشنای من گفته کلی شارژ ازش گرفتم بقول خودش تيغش زدم بعد گوشيمو خاموش کردم  Angry.gif

عجب آدمیه
شکایت کن وقتی فهمیدن کی هست احضاریه دادگاه میفرستن براش...تا شما هم رضایت ندی ول کنش نیستن Biggrin.gif

اگه شما خودت نامه از دادگاه بگیری بری شرکت ایرانسل زودتر به نتیجه میرسی...ولی اگه بذاری دست دادگاه که نامه رو بفرسته ممکنه 2-3 ماه طول بکشه...
بهترین راه اینه که ازش شکایت کنی وگرنه جور دیگه احتمال جواب گرفتن خیلی کمه
خیلی بده قدیم شماره نميوفتاد تلفن ها کلا؛حالا شماره ميوفته هیچ کار نمیشه کرد .دلم میخواست اپراتور مثلا اخطار تلفنی چیزی میداد ،وگرنه خط ايرانسل که ارزش پیگیری نداره
اگه مزاحمتی ایجاد شده واز کسی شکایت کنی خیلی راحت پیگیری میشه...حتی اگه لازم باشه متن های ارسالی تو پیامها هم در میارن و حسابش میرسن...این روزها قانون رو مزاحمت های تلفنی خیلی سختگیری میکنه...واگه کسی مزاحم کسی باشه کارش تمومه...راحت پیداش میکنند.... Rolleyes.gif
اگه یادتون باشه چند وقت پیش همه خط های ایرانسل و همراه اول که به اسم کسی نبودن قطعشون کردن که به احتمال زیاد فقط برای مزاحمت ازشون استفاده می کردن پس الان هر کسی سیم کارتش به اسم خودشه و کد ملیش ثبت شده و در صورت شکایت راحت می تونید پیداش کنید
خیلی ممنون و متشکر دوست جونا