موبایل روز

نسخه‌ی کامل: درخواست برنامه pc
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
از دوستان تقاضا داریم لینک سه برنامه.....1.واتساپ پی سی 2.apkeditor prg پی سی 3.اجرای برنامه های اندرید روی پی سی همراه با اموزش نصب

از عزیزان ممنونم Lightbulb.gif
سلام واتساپ نسخه تحت وب و پلاگین اون منتشر شده که میتونید از اینجا دانلود کنید

اضافه کردن پلاگین مسنجر واتساپ به مرورگر فایر فاکس

واتساپ تحت وب
برای اجرای برنامه های اندروید در پی سی هم سرچ کنید برنامه BlueStacks برای کامیپوتر که چون حجمش زیاد متاسفانه نمیتونم آپلود کنم
(22-04-2015، 06:44 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اجرای برنامه های اندروید در پی سی هم سرچ کنید برنامه BlueStacks برای کامیپوتر که چون حجمش زیاد متاسفانه نمیتونم آپلود کنم

اموزش نصبشو بی زحمت یادم میدی؟
(22-04-2015، 06:46 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-04-2015، 06:44 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اموزش نصبشو بی زحمت یادم میدی؟

آموزش نصبش هم سرچ کنی هست خیلی راحته - بهترین برنامه هم برای اجرای برنامه ها و بازی های اندروید همین BlueStacks هستش همه سایت ها با آموزش قرار دادن