موبایل روز

نسخه‌ی کامل: راهنمایی کنید لطفا درباره گوشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
بی نخایت ممنون اقااااااا 0212 اعتبارام تموم شده فردا جبران میکنم Shy.gif Shy.gif Shy.gif
گوشي رام 5 هم واسش اومده خيلي وقته Biggrin.gif من ك از همين 4 راضي ام نميدونم جهت اطلاع گفتم رام 5 اومده .. حالا مگه رام 5 چي داره ك 4 نداره! بوف همش اسم بازي الكيه Sleepy.gif
(24-04-2015، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشي رام 5 هم واسش اومده خيلي وقته  Biggrin.gif  من ك از همين 4 راضي ام نميدونم جهت اطلاع گفتم رام 5 اومده .. حالا مگه رام 5 چي داره ك 4 نداره! بوف همش اسم بازي الكيه  Sleepy.gif

یعنی چی؟
(24-04-2015، 04:53 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-04-2015، 04:46 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشي رام 5 هم واسش اومده خيلي وقته  Biggrin.gif  من ك از همين 4 راضي ام نميدونم جهت اطلاع گفتم رام 5 اومده .. حالا مگه رام 5 چي داره ك 4 نداره! بوف همش اسم بازي الكيه  Sleepy.gif

یعنی چی؟

ورژن اندرويدش ميره بالاتر به حساب بايد قابليت هاي ديگه داشته باشه... من خودم نميدونم قابليتش چيه يه بنده خدايي گفت ك اندرويد 5 واسه اين گوشي نمياد و نميدونم سامسونگ فقط واسه پرچم دارانش ميفرسته و نميدونم اينا خحواستم بگم پياده شو با هم بريم پرچم رو بزنيم به قُلّه  Biggrin.gif  والا... اندرو.يد 5 چيز شاخي نيست واسه اينم اومده...

خخخ جهت اطلاع گفتم اگه جائي گفتند اندرويد 5 نميادواسش بدوني دروغ شايعست يعني چيز شاخ داري نيست كه نياد... مثلا ورژن گوشي قديمي 2 بوده/... مثلا گالكسي ايس من ... ورژنش 2 بود... 2.3.6 كردمش 4.4 واسه يه كاري رام رسمي نبود تغيير خاصي ام توش نميبينم فقط اينكه مصرف باطريش خيلي بالا رفته.. اين اندرويد 4.5 چميدونم 2 و اينا حرفه هر چيزي خوب جواب بگيري ازش خوبه.. يعني اندرويد 5 ب چ دردي ميخورد من نميدونم شايد قابليت ديگه به گوشي اضاف ميشه فقط واسه اطلاع گفتم ك كسي بهت نگه اندرويد 5 نميايد واسش...  Biggrin.gif

....اومده... ولي الكيه چيز خاصي نيست مثلا رفتي بخري يهو گكفت اندرويد 5 نمياد واسش مياد ولي چيز بدي نيست ك البته جائي اومدن يا نيومدن ورژن جديد اندرويد رو ملاك واسه خريد و فروش نميدن كه...  Biggrin.gif  بيخيالش.. فقط جهت اطلاعات عمومي عرض نمودم مرسي.  Heart.gif
تا 1200 سامسونگ سفید گلکسی a7 بگیر همه چیرش عالیه
بدنه تمام فلزی
صفحه نمایش 5ونیم اینچی
دوربین جلو 5
رام 2 گیگ

واسه شما ک سامسونگ میخوای بهترین گزینه هس.
a5 هم هست صفحه نمایشش 5 اینچه با همین امکانات
موفق باشی Shy.gif
صفحات: 1 2