موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مستقل سازی برنامه های اندروید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
(22-04-2015، 08:17 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یک سئوال از اساتید محترم
نرم افزار مستقل ساز برای ورژن جدیدو کسی داره برام ارسال یا معرفی کنه ؟؟

تشکر و سپاس
(22-04-2015، 08:17 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یک سئوال از اساتید محترم
نرم افزار مستقل ساز برای ورژن جدیدو کسی داره برام ارسال یا معرفی کنه ؟؟

تشکر و سپاس

برای سیستم عامل اندروید نرم افزارهای زیادی برای ویرایش نرم افزارها و به خصوص مستقل سازی اون ها وجود داره.شما میتونید از نرم افزار dalvik bytecode editor یا MT Tool Editor استفاده کنید.ضمنا هر دو نرم افزار برای مستقل سازی ورژن جدید آپ تست شده هستن
موفق باشید
میشه لینک دانلود قرار بدین لطفا
نرم افزار dalvik bytecode editor

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم آموزشی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بااین نرم افزار من میتونم دوبار وایبر روی گوشیم نصب کنم؟؟؟
(24-04-2015، 12:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید تست کنید ولی فکر نکنم بشه چون طراحی اون فرق داره
(24-04-2015، 12:56 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-04-2015، 12:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید تست کنید ولی فکر نکنم بشه چون طراحی اون فرق داره

انتحان کردم نشد....مرسی
ایول دادا دمت گرم Biggrin.gif
وقتی با این نرم افزار ... تکثیر میکنم میگه حافطت پره ولی پر نیست
(24-04-2015، 06:08 PM)amin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی با این نرم افزار آپ تکثیر میکنم میگه حافطت پره ولی پر نیست

از برنامه apk editor استفاده کن
صفحات: 1 2