موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکل با ارسال پیام در سونی z1
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
(03-05-2015، 06:43 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 06:40 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 06:37 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درست نشد

از برنامه Go sms ‌استفاده میکنی؟

نه از messagingمال خود sony
کاش درستشه شارژ ندارم  Sad.gif

خوب اگر میتونی تمام پیامهاتو پاک کن و تنظیماتو از اول انجام بده
ابن 8282 و اینا وقتی پیام براش میخایم بفرسیم خود گوشی میگه ممکنه هزینه داشته باشه بازم میخای بفرسی؟
دو تا گزینه داره
اره...نه
زیرشم یه تیک داره ک اگه انتخاب شه هرکدوم از اره یا ن رو ک انتخاب کردم برا همیشه انتخاب میشه
ولی بازم میشه تنظیماتشو برگردوند ک متاسفانه من خیلی تو گرشیم دنبالش گشتم ک روششو بگم ولی پیدا نکردم
(03-05-2015، 06:50 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ابن 8282 و اینا وقتی پیام براش میخایم بفرسیم خود گوشی میگه ممکنه هزینه داشته باشه بازم میخای بفرسی؟
دو تا گزینه داره
اره...نه
زیرشم یه تیک داره ک اگه انتخاب شه هرکدوم از اره یا ن رو ک انتخاب کردم برا همیشه انتخاب میشه
ولی بازم میشه تنظیماتشو برگردوند ک متاسفانه من خیلی تو گرشیم دنبالش گشتم ک روششو بگم ولی پیدا نکردم

یکی اینکه با ریستارت درست میشه - یکی هم اینکه اگه به تنظیمات بعد مدیریت برنامه بعد برنامه پیام ها رو انتخاب کنی و clear cache و data رو پاک کنی شاید درست بشه
مرسی درست شد
صفحات: 1 2