موبایل روز

نسخه‌ی کامل: اگه بخوای ی جمله کف دستت بنویسی ک هیچوقت پاک نشه چی مینویسی.؟!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
اگه بخوای ی جمله کف دستت بنویسی ک هیچوقت پاک نشه چی مینویسی.....؟!
مینویسم .جلوی پاتونگاکن اسما
مادر Heart.gif
Heart.gif افریده شدی بندگی کنی ن بردگی

قولی که بخدا دادی یادت نره Heart.gif
احساسات تعطیل Biggrin.gif
حرف هایم ایهام داردتک تک واژه هایم درددارد زجردارد تک تک الفبای وجودم درعذابن وقتی تونیستی شب ها برایم کابوسی بیش نیست وقتی نیستی سخره مردمی بیش نیستم وقتی تونیستی کم می اورم میان این مردمی که مرامحکوم ب عشق میخواندوقتی تونیستی گریه هایم برایم عادت میشودخنده هایم برایم بی معنامیشودوقتی تونیستی این دستم تمام تک تک سلول های بدنم بی حس بی روح میشودوقتی تونیستی بگوای یار من زندگی؟عشق؟نفس کشیدن؟قدم زدن؟همه وهمه بدون توچه میشود؟
(20-05-2015، 10:51 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف هایم ایهام داردتک تک واژه هایم درددارد زجردارد تک تک الفبای وجودم درعذابن وقتی تونیستی شب ها برایم کابوسی بیش نیست وقتی نیستی سخره مردمی بیش نیستم وقتی تونیستی کم می اورم میان این مردمی که مرامحکوم ب عشق میخواندوقتی تونیستی گریه هایم برایم عادت میشودخنده هایم برایم بی معنامیشودوقتی تونیستی این دستم تمام تک تک سلول های بدنم بی حس بی روح میشودوقتی تونیستی بگوای یار من زندگی؟عشق؟نفس کشیدن؟قدم زدن؟همه وهمه بدون توچه  میشود؟

این کف دستت جا میشه؟؟/ Undecided.gif
(20-05-2015، 10:51 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف هایم ایهام داردتک تک واژه هایم درددارد زجردارد تک تک الفبای وجودم درعذابن وقتی تونیستی شب ها برایم کابوسی بیش نیست وقتی نیستی سخره مردمی بیش نیستم وقتی تونیستی کم می اورم میان این مردمی که مرامحکوم ب عشق میخواندوقتی تونیستی گریه هایم برایم عادت میشودخنده هایم برایم بی معنامیشودوقتی تونیستی این دستم تمام تک تک سلول های بدنم بی حس بی روح میشودوقتی تونیستی بگوای یار من زندگی؟عشق؟نفس کشیدن؟قدم زدن؟همه وهمه بدون توچه میشود؟

عاسما ميخواد كل زندگيش رو كف دستش بنويسه Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
واس کف دست ننوشتم یهوسرم زد نوشتم.
تنها ،تنهایی است که تو رو تنها نميذارد...
صفحات: 1 2