موبایل روز

نسخه‌ی کامل: آموزش گرفتن نامحدود کد شانس 780..بسیار آسان!!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
مرورگر (IE (internet explorer
رو باز کنین
به سایت 780 برین
کد پی‌اچ‌پی:
780.ir/ChanceEgg
رویه صفحه راست کلیک کنین
گزینه ی inspect element بزنید (یا میتونین با زدن کلید F12 مستقیما به این صفحه هدایت بشین)
در صفحه باز شده  وارد تب emulation بشید,آخرین گزینه که شکلش شبیه کامپیوتر هست.(یا با زدن ctrl+8 به صفحه مربوطه هدایت میشین)
در صفحه باز شده قسمت user agent string را برروی custom قرار بدین
در کادر ایجاد شده ی custom string
هر عبارت دلخواهی را بنویسین
اینتر بزنین تا صفحه ی سایت 780 ریلود بشه (پنجره ی custom stirng رو در مراحل کار نبندید)
کد شانستونو بگیرین
دوباره قسمت custom string رو یه عبارت دیگه قرار بدین(هر عبارتی ک دوس دارین! چشاتونو ببندین و صفحه کلید رو فشار بدین !!!) و اینتر بزنین و ......
دوباره میتونین یه کد شانس دیگه بگیرین!!!
به همین صورت هر چقدر خواستین میتونین کد بگیرین
Cool.gif

این تنظیمات بر اساس IE ورژن 11 آموزش داده شده.....ممکنه در ورژن های دیگه کمی متفاوت باشه

Highslide JS

Highslide JS

در مرور گر های chrome و firefox هم با دانلود افزونه ی user agent swither میتونین user agent خودتون رو تغییر بدین و بتونین کد شارژ
(10-06-2015، 11:06 AM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرورگر (IE (internet explorer
رو باز کنین
به سایت 780 برین
رویه صفحه راست کلیک کنین
گزینه ی inspect element بزنید
در صفحه باز شده ctrl+8 را با هم بزنین
در صفحه باز شده قسمت user agent string را برروی custom قرار بدین
در کادر ایجاد شده ی custom string
هر عبارت دلخواهی را بنویسین
اینتر بزنین تا صفحه ی سایت 780 ریلود بشه (پنجره ی custom stirng رو در مراحل کار نبندید)
کد شانستونو بگیرین
باز دوباره قسمت custom string رو یه عبارت دیگه قرار بدین(هر عبارتی ک دوس دارین! چشاتونو ببندین و صفحه کلید رو فشار بدین !!!) و اینتر بزنین و ......
دوباره میتونین یه کد شانس دیگه بگیرین!!!
به همین صورت هر چقدر خواستین میتونین کد بگیرین
Cool.gif

افرین کارت عالیه اعتبار تقدیم شد
اعتبار حلالت باشه پسرم کارت خوب بود Biggrin.gif
inspect element

این گزینه برای من نداره متاسفانه باید چیکارکنم
(10-06-2015، 12:52 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
inspect element

مگه میشه نداشته باشه؟

دکمه F12 بزن میاد
(10-06-2015، 01:09 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 12:52 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
inspect element

مگه میشه نداشته باشه؟

دکمه F12 بزن میاد

الان باز شد

بازم شرمنده ولی CTRL 8 رو که میزنم هیچ صفحه ای باز نمیشه
(10-06-2015، 01:12 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 01:09 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
inspect element

مگه میشه نداشته باشه؟

دکمه F12 بزن میاد

الان باز شد

واسه منم همینطور Undecided.gif
(10-06-2015، 01:15 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 01:12 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
inspect element

مگه میشه نداشته باشه؟

دکمه F12 بزن میاد

الان باز شد

خوب توجه کن برای منم اینطوری بود با این روش درستش کردم
دکمه8 روی کیبورد اعداد نزن دکمه8 که بالای حروف کیبورد هست بزن کنترل با هشت بالای حروف کیبورد بزن
(10-06-2015، 01:15 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
inspect element

مگه میشه نداشته باشه؟

دکمه F12 بزن میاد

الان باز شد

اگه ctrl+8 کار نمیکنه وارد تب emulation بشید(آخرین گزینه که شکلش شبیه کامپیوتر هست)
CTRL 8 نیست بچه ها
CTRL+B درستشه
صفحات: 1 2 3