موبایل روز

نسخه‌ی کامل: اپرا8با ويرايش جديد بيايد دانلود کنيد تست100%با ويرايش اپرا8 سايت تفاوت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اين اپرا با اپرا صابر پارتيزن متفاوت است با هم فرق دارن
ای بابا اینکه واسه سیستم جاوا هستش
(14-06-2015، 11:36 AM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا اینکه واسه سیستم جاوا هستش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 04:49 AM)amiri_afshin021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار نکرد...
(14-06-2015، 03:42 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 04:49 AM)amiri_afshin021 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار نکرد...

الان با وایفای تست کردم بدون مشکل کار میکنه
از اینجا یه نسخه دیگه رو دانلود کن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 03:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 03:42 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار نکرد...

الان با وایفای تست کردم بدون مشکل کار میکنه

با نت گوشی و با وای فا تستش کردم اما خطا نت میده
من الان تست کردم هیچ خطایی نداد زبانش هم فارسی تاریخ گوشیتون رو تنظیم کنید پاک کنید از اول نصب کنید
صفحات: 1 2