موبایل روز

نسخه‌ی کامل: همراه اول مکالمه نامحدود
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مکالمه نامحدود شبانه با طرح جدید "شبهای روشن"

شرکت ارتباطات سیار همزمان با ایام ماه مبارک رمضان طرح مکالمه نامحدود شبانه با عنوان "شبهای روشن" را جهت مشترکین دائمی و اعتباری ارائه می نماید. بسته های ویژه این طرح شامل مکالمه رایگان نامحدود (درون اپراتوری) از ساعت23 الی 7 می باشد.

طرح جدید شبهای روشن که ویژه ماه مبارک رمضان می باشد 19 تیر 92  آغاز می گردد.  بسته های طرح شامل مکالمه رایگان نامحدود (درون اپراتوری) از ساعت 23 الی 7 می باشد که تمامی مشترکین سیم کارتهای دائمی و اعتباری می توانند با شرکت در این طرح و فعال نمودن بسته ها، در ساعات تعیین شده از سرویس مکالمه رایگان نامحدود داخل شبکه برخوردار گردند. (در غیر ساعات یاد شده مکالمات مشترکین با تعرفه عادی محاسبه می گردد.) این طرح شامل 3 بسته  با شرایط ذیل می باشد:

1

24 ساعت

5000 ریال

2

یک هفته

30000 ریال

3

یک ماه

110000 ریال

فعالسازی و بررسی وضعیت بسته ها از طریق سامانه پیامکی 8057 و سامانه جامع همراه اول با کد دستوری #333*111* انجام می گردد.
آقا حامد اینکه قیمت داره پس رایگان نیست! بعدم فقط یه سری نصفه شب مگر اینکه بخان تماس بگیرن Biggrin.gif
مستر حامد این طرح بیخیال ماه رمضون 5دقیقه مکالمه 55دقیقه همون تماس رایگانه خیلی خوبه Dodgy.gif
کسی میدونه چه طوری میشه پیامک های طبلیقاتی خطمو قیر فعال کنم اگر کسی میدونه لطفا بگه؟
(02-07-2015، 05:00 PM)seyed4851 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه چه طوری میشه پیامک های طبلیقاتی خطمو قیر فعال کنم اگر کسی میدونه لطفا بگه؟

ستاره 8999 مربع شماره گیری کن
(02-07-2015، 05:00 PM)seyed4851 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبلیغات اینجوری نوشته میشه