موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نظر سنجی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
Tongue.gif سلام سلام خب دوستان میخوام نظرتون رو در مورد طبقه بندی انجمن بدونم خوبه یا نه ؟ تقریبا برای هر چیزی یه بخش ساختم که کسی به مشکل بر نخوره - موافق و مخالف بیان نظر بدن
و اینکه چه بخش های دیگه لازمه به انجمن اضافه کنم ؟ نظر پیشنهاد انتقاد
Tongue.gif. ..و دلشاد انتقاد پذیر میشود. Huh.gif
یعنی چی برای هر چی يه بخش ساختی میشه توضیح بدی.؟من مخالفم Biggrin.gif گّفتم رینگ تون بزار بعدشم از این شکلکا جدید بزار از اینا خسته شدم Sad.gif Angry.gif
ب نام خدا

من ک راضیم Biggrin.gif
(27-06-2015، 01:46 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif. ..و دلشاد انتقاد پذیر میشود.   Huh.gif
یعنی چی برای هر چی يه بخش ساختی میشه توضیح بدی.؟من مخالفم   Biggrin.gif گّفتم رینگ تون بزار بعدشم از این شکلکا جدید بزار از اینا خسته شدم Sad.gif  Angry.gif

Biggrin.gif شکلک که زیاد داره !! رینگتون هم گذاشته بودم برات
(27-06-2015، 02:12 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب نام خدا

من ک راضیم  Biggrin.gif

خود شیرینی تو روز روشن.میخوای زودتر مدیر شی پله های ترقی بري بالا Biggrin.gif
فرگل حسود Biggrin.gif کو من اصلا مگه مدیرم
(27-06-2015، 02:21 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif شکلک که زیاد داره !! رینگتون هم گذاشته بودم برات

معمولا میگن باشه چشم حتما مرسی که نظرتونو در اختیار ما گذاشتید سپاس Exclamation
عزیزان دفوت نکنید زشته جلو مهمونا Biggrin.gif
من یه نظر بدم.موضوع ها منظورم اخرین ارسالیهای و قسمت بیشترین اعتبار ارسال سپاس که پایین انجمن هستن رو بیاری اول صفحه بهتر میشه.
خوب شده قشنگه Blush.gif Angel.gif
صفحات: 1 2