موبایل روز

نسخه‌ی کامل: فشرده سازی فیلم
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام، کسی برنامه کم کردن حجم فیلم های MP4 رو داره؟که تبدیل واحد کنه؟
کسی این برنامرو نداشت؟؟؟
(06-07-2015، 09:58 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی این برنامرو نداشت؟؟؟

منظورت رو از تبدبل واحد متوجه نشدم!
منظورت تبدیل فرمته؟
این برنامه رو تست کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-07-2015، 10:18 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-07-2015، 09:58 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی این برنامرو نداشت؟؟؟

منظورت رو از تبدبل واحد متوجه نشدم!
منظورت تبدیل فرمته؟

منظورم از تبدیل واحد مثلا فیلمی که 20 مگابایت هست رو به کیلوبایت تبدیل کنه. واحد:گیگ،کیلو بایت،مگابایت
(06-07-2015، 10:47 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این برنامه رو تست کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی مرسی تست میکنم.برنامه ویدعو کامپرس رو دارم ولی چیزی کم نمیکنه فوقش 100 کیلوبایت...
ادمین دانلود کردم موقع نصب مشکل تجزیه داد.