موبایل روز

نسخه‌ی کامل: برنامه جدید آپ شارژرایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
سلام دوستان برنامه آپ به هر نفر ک بااولین سیم کارتش که تاحالا ثبت نام نکرده شارژمیده برنامه نصب کنید شماره معرف منو بزنید 09369983042
بعد وارد برنامه ک شدین اولین موجودی ک ازحسابتون بگیرین بهتون هزار امتیاز یعنی هزاز تومن شارژمیده
برای گرفتن شارژ ابتدا خرید شارژ برین شمارتو نوبزنید مبلغ هزار تومن انتخاب کنید پرداخت از محل امتیاز بزنید شارژ واستون ارسال میشه اینم لینک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چرا شماره شما رو بعنوان معرف بزنن. که هزار امتیاز بگیری مفتکی
شمایی ک ثبت نام کردی شماره شماروهم بزنن شمامیگیری
بخیل نیاشین
یعنی یه شارژ بخریم ک شارژ 1000 بهمون بده؟
(30-06-2015، 04:48 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی یه شارژ بخریم ک شارژ 1000 بهمون بده؟

نه یک موجودی بگیر که 120 تومن کم میکنه
من با سیم کارتی ک قبلا آپ باهاش نداشتم هرچی میزنم فایده نداره فقط 25امیتاز داد Sad.gif
(30-06-2015، 05:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با سیم کارتی ک قبلا آپ باهاش نداشتم هرچی میزنم فایده نداره فقط 25امیتاز داد Sad.gif

خوب درسته باید با سیمکارتی بزنید که قبلا در اپ ثبت نشده
(30-06-2015، 05:18 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-06-2015، 05:11 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ثبت نشده سیم کارتم جدید بود اما نداد
(30-06-2015، 05:19 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-06-2015، 05:18 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب ثبت نشده سیم کارتم جدید بود اما نداد

الان امتیازتون چنده در اپ با همون سیمکارتی که زدید؟
25امیتاز
اولین تراکنش انجام دادم بهم داد
صفحات: 1 2 3