موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی بزرگ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(02-07-2015، 09:16 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2015، 09:11 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حمید به پلاس بگین شارژ النا خانومو اگه خودش نمیخواد بده بهت خفه مون کردی Angry.gif  Tongue.gif
اگه خفه میشدید که این همه اسپم نمیدادید Biggrin.gif
اجی بخدا فقط داریم شوخی میکنیم

اینجا هم اسپم ممنوع شد؟ Huh.gif Sad.gif
(02-07-2015، 09:19 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2015، 09:16 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2015، 09:11 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حمید به پلاس بگین شارژ النا خانومو اگه خودش نمیخواد بده بهت خفه مون کردی Angry.gif  Tongue.gif
اگه خفه میشدید که این همه اسپم نمیدادید Biggrin.gif
اجی بخدا فقط داریم شوخی میکنیم

اینجا هم اسپم ممنوع شد؟  Huh.gif  Sad.gif
فقط برا شما ممنوع Biggrin.gif
خداحافظ... Undecided.gif
چه زودم قهر میکنه Undecided.gif Angry.gif Tongue.gif
500 تمن ناموست؟ یعنی 3500؟ منه بدبخت یه شب 15 تمن دادم.. به بآع رفتما Biggrin.gif

حداقل 3 تا هزاری میدادی اونی ک گیرش میاد بهش بچسبه.. 500 ک کمه خیلی من به تفع بقیه کشیدم کنار هخخخخ فک کنم قرعه اموم شد مبارکه Biggrin.gif
(02-07-2015، 09:24 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه زودم قهر میکنه Undecided.gif  Angry.gif  Tongue.gif

خسته شدم والا...
وگرنه من و قهر؟! مگه داریم ؟مگه میشه؟ Shy.gif
راضی نیستم....
کوفتتون بشه الهی Sad.gif گریه گریه
Biggrin.gif
اللهـــــم صــــل علـــــی محمــــــد و آل محمــــــد وعجــــــل فرجهــــــم
شبــــــ عــــــــالــــی متعـــــــالــــــی
Heart.gif
(02-07-2015، 09:25 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-07-2015، 09:24 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه زودم قهر میکنه Undecided.gif  Angry.gif  Tongue.gif

خسته شدم والا...
وگرنه من و قهر؟! مگه داریم ؟مگه میشه؟ Shy.gif

میدونم که ناراحت شدی الان داری گریه میکنی Biggrin.gif Tongue.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10