موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نظرسنجی در مورد آخر هفته های بی شارژ :)
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام روز جمعه بی شارژتون بخیر Shy.gif
میگم بد نیست واسه اخر هفته ها که شارژ نمیاد یه مسابقه ای هر هفته بذاریم چند نفرم اسپانسر بشن داوطلبانه چندتا شارژ جایزه بدیم.
هم بامزه س و هیجان داره هم خلاصه تو روزای بی شارژم چندتا شارژ گیر چند نفر میاد.
نظراتونو بگین ببینیم موافقا چند نفرن. Biggrin.gif
من موافقم Biggrin.gif
(03-07-2015، 04:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من موافقم Biggrin.gif

قربونت بشم خوشم میاد همیشه پایه ای Heart.gif
اصن اگه همه مخالف بودن من و تو دوتایی مسابقه میدیم Biggrin.gif
(03-07-2015، 05:02 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-07-2015، 04:59 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من موافقم Biggrin.gif

قربونت بشم خوشم میاد همیشه پایه ای Heart.gif
اصن اگه همه مخالف بودن من و تو دوتایی مسابقه میدیم Biggrin.gif

چرا دوتایی؟؟ Undecided.gif
منم هستم Wink.gif Tongue.gif
مو هم پایه هستوم.... Biggrin.gif
بنظر من هفته اول از کسانی که خواستن تو قرعه کشی شرکت کنن ی نفر ب قید قرعه انتخاب بشه و بقیه دوستان که شانس نداشتن باید کد مخصوص اون کاربر رو در آپ یا رادار یا کد 3تایی ثبت یا ارسال کنن تا از اون طریق جایزشو دریافت کنه.البته پیشنهاده
(03-07-2015، 05:12 PM)Mostafa_6255 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظر من هفته اول از کسانی که خواستن تو  قرعه کشی شرکت کنن ی نفر ب قید قرعه انتخاب بشه و بقیه دوستان که شانس نداشتن باید کد مخصوص اون کاربر رو در آپ یا رادار یا کد 3تایی ثبت یا ارسال کنن تا از اون طریق جایزشو دریافت کنه.البته پیشنهاده

ممنون از پیشنهادتون ولی خیلیا آپ و رادار نصب نکردن الانم که کد سه تایی فعلا نیس.
به نظرم همون شارژ که همونجا به برنده میدیم خیلی بیشتر میچسبه Shy.gif
خودتون اسپانسر شین منم موافق؟موافقم هستم Biggrin.gif
موافقم Biggrin.gif
اگه خودت بدی موافقم اگه بخوای بندازی گردن بقیه مخالفم Biggrin.gif
صفحات: 1 2