موبایل روز

نسخه‌ی کامل: اینستاگرام
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان. تو برنامه اینستاگرام هر کی رو میخوام فالو کنم نمیشه. تعداد فالو هام 16 تاس. تا فالو رو میزنم اضاف میشه بعد میپره ارور میده. کسی میدونه چرا؟
ن نمیدونم

برو از تو سایت اینستا وارد شو ببین باز همین مشکل رو داره

کد پی‌اچ‌پی:
https://instagram.com 
(04-07-2015، 02:16 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان. تو برنامه اینستاگرام هر کی رو میخوام فالو کنم نمیشه. تعداد فالو هام 16 تاس. تا فالو رو میزنم اضاف میشه بعد میپره ارور میده. کسی میدونه چرا؟

سلام

مشکل شما به این دلیل هست که یا ایمیلتو یا شمارتونو اکسپت و تایید نکردین

ایدیتونو تازه ساختید و اینکه بلاک شدین 24 ساعت

در صورتی ک حل نشد میتونین توی پ.خ ایدی اینستاگراممو بدم بتون تا بتونم کمکتون کنم
سلام حالا ک بحث اینستا هست یکی برنامشو بذاره من خواستم عضوشم با ویندوز برنامه نصب نشد کلا حذفش کردم Sad.gif
(05-07-2015، 02:15 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-07-2015، 02:16 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

مشکل شما به این دلیل هست که یا ایمیلتو یا شمارتونو اکسپت و تایید نکردین

ایدیتونو تازه ساختید و اینکه بلاک شدین 24 ساعت

در صورتی ک حل نشد میتونین توی پ.خ ایدی اینستاگراممو بدم بتون تا بتونم کمکتون کنم

مرسی ارور میداد که شمارتو باز وارد کن ولی ایدیمو خیلی وقته ساختم. الان مشکلم حل شد ایدیمو پاک کردم اینستاهم پاکردم ورژن جدید نصب کردم درست شد.
دانلود آخرین نسخه ی اینستاگرام برای اندروید از لینک زیر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.