موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی شارژ 2مرداد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
نه بابا شوخی کردم هر وقت خواستی بگو بهت اعتبار میدم... ولی دیگه اینجور نکن که قرعه کشی با دادن اعتبار...اوکییییییییییییی...
(24-07-2015، 04:06 PM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-07-2015، 04:03 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-07-2015، 04:00 PM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلم من ۳تا اعتبارو بهت میدم ولی ب جای اسم من Nargesi رو بنویس. بهم اس ام اس داد گفت اسمشو بنویسم

آقا محمد احتمالأ قرعه کشی کنه
آقامحمد اگه نبودم هم اسم نرگسی بنویس هم اسم مهوش0088
فقط هدفم این بود اسمم بیاد جزء برترین اعتبار گیرنده ها که حالا اومده!
نمیخواد اسم منو بنویسه ممنون فقط بگو حتما نرگس رو بنویسه بهش گفتم اسمتو نوشتم زشت میشه

باشه میگم دوتاتون بنویسه
(24-07-2015، 04:08 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه بابا شوخی کردم هر وقت خواستی بگو بهت اعتبار میدم... ولی دیگه اینجور نکن که قرعه کشی با دادن اعتبار...اوکییییییییییییی...

آخ جون
پس هر روز بهم اعتبار بده
یه روزی اعتبارام از آقا رضا هم بیشتر بشه
خودتو با اقا رضا مقایسه نکن مدیر بخشه زشته داره نگاهم میکنه
(24-07-2015، 04:19 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتو با اقا رضا مقایسه نکن مدیر بخشه زشته داره نگاهم میکنه

چشم Tongue
به منم اعتبار بدین.هرموقع رسید به ۱۱۱۰ بهتون جایزه یه گوشی نوکیا ۱۱۱۰ میدم.بشتابید بشتابید خخخخخ Biggrin.gif Tongue.gif
فعلا که 101 هست. درشوجایزه بده
من اعتبار ندادم پس اسممو پاک کن Undecided.gif
1:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
3:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

7:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

11: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

13:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14:√ ℳ๏̯͡๏みάრრσძ √
15:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

16:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

18:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

19:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

21:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

22:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

23: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

24:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

25:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]
26: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

27:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/b]

[b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 28
[/b]

آیا کسی هست که ننوشته باشم ؟
چون بعضی دوستان فقط گفته بودن منم هستم و سپاس نزده بودن یا فقط اعتبار داده بودن مجبور شدم اسما ردیف بنویسم آخه به آقا محمد گفته بودم اگه نباشم از بین کسایی که سپاس زدن انتخاب کنه
(24-07-2015، 04:41 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اعتبار ندادم پس اسممو پاک کن Undecided.gif

اگه برنده شدی شارزتو به یه نفر ببخش
من اسم هرکس که تو این تاپیک پیام داده بود یا اعتبار داده بود یا سپاس زده بود نوشتم
اگه کسی تا 10 شب اضافه شد آقا محمد زحمت بکشن اسمش بنویسن تو لیست برا قرعه کشی
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12