موبایل روز

نسخه‌ی کامل: خرید شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5
دوست خوبم آقا اسماعیل جدی شما با 15 تا 20 درصد تخفیف هم میخرین! چون اگه خودشون هم بخوان بفروشن تو سایت دیگه که مخصوص فروشه بیش از 20 درصد تخفیف نمیخرن و البته ممکنه طرف کلاهبردار باشه و پولشونو نده چون بیشتریا میگن اول انتقال بعد واریز مبلغ Sad.gif
سلام من پین شارژ میخرم هر کی داره بیاد خصوصی
ستاره چرا الکی میگی.یه بار از دوستم کلاهبرداری کردی بس نیست.متاسفم برات
ستاره من دارم اما اول واریز بعد انتقال اگه میخای پیام خصوصی بده
(27-07-2015، 04:42 PM)سونیا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ستاره چرا الکی میگی.یه بار از دوستم کلاهبرداری کردی بس نیست.متاسفم برات

کد شارژ تخفیف بودن اونا 2تاشون ده تومنی بودن 3 تاشوتم مهلتشون تموم شده بود ب خودشم نشون دادم تهمت نزنید
(27-07-2015، 04:53 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی شما ب من اعتماد نداری من چ جور ب شما اعتماد کنم
دویست هزار تومن همراه اول فروشی دارم خط به خط.سریع باس بفروشم به پولش نیاز دارم
(27-07-2015، 05:00 PM)setare نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-07-2015، 04:53 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانونش همینه میتونی از بقیه هم بپرسی
یا علی مدد Heart.gif
کدوم تهمت شماره خاموش هم بهش دادی.اونایی هم که شد بهش واریز نکردی.حالا کدوم ادمی بالای هزار میخره که تو اولیش باشی
(27-07-2015، 05:07 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-07-2015، 05:00 PM)setare نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قانونش همینه میتونی از بقیه هم بپرسی
یا علی مدد Heart.gif

اون وقت اگه من ریختم پول شما ندادین من چیکار کنم
یا علی مدد
صفحات: 1 2 3 4 5