موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تعویض شارژ ایرانسل با همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
دوستان 15 تومان همراه ميدم
10 تومان ايرانسل ميگيرم
هر كس ميخواد بياد پي وي
پین همراه دارم 
با ایرانسل تعویض میکنم
هر تعدادی بخاین هست
تخفیف هم میدم 
پ خصوصی بدین اگه خواستین :)
با عرض سلام خدمت دوستان.

کسایی که شارژ همراه اول دارند و شارژ ایرانسل نیاز دارند میتونند با بنده جا به جا کنند.

به ازای هر 10000 تومان شارژ همراه اول 8000 تومان شارژ ایرانسل میدم.

کسی خواست خصوصی اعلام بکنه.

درحال حاضر موجودی محدود هستش.اولویت با کسایی هستش که زود تر اعلام کنند.

موجودی فعلی 130 هزار تومان
با عرض سلام خدمت دوستان.

کسایی که شارژ همراه اولدارند و شارژ ایرانسل نیاز دارند میتونند با بنده جا به جا کنند.

به ازای هر 10000 تومان شارژهمراه اول 9000 تومان شارژایرانسل میدم.

درحال حاضر موجودی محدود هستش.اولویت با کسایی هستش که زود تر اعلام کنند. Biggrin.gif
(17-10-2016، 06:18 PM)sadegh1929 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان.

کسایی که شارژ همراه اولدارند و شارژ ایرانسل نیاز دارند میتونند با بنده جا به جا کنند.

به ازای هر 10000 تومان شارژهمراه اول 9000 تومان شارژایرانسل میدم.

درحال حاضر موجودی محدود هستش.اولویت با کسایی هستش که زود تر اعلام کنند. Biggrin.gif

یکم بهتر بگم 40تومن شارژ خط به خط ایرانسل دارم با 40تومن خط به خط همراه اول معاوضه میکنم لطفا هر کی میخواد سریع تر اعلام کنه ممنون(مدرسه ها باز شده چقد امار خریدارا و تعویض کننده ها اومده پایین #جدی Dodgy.gif
(01-08-2015، 01:34 PM)هیچکس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان.

کسایی که شارژ همراه اول دارند و شارژ ایرانسل نیاز دارند میتونند با بنده جا به جا کنند.

به ازای هر 10000 تومان شارژ همراه اول 7000 تومان شارژ ایرانسل میدم.

درحال حاضر موجودی محدود هستش.اولویت با کسایی هستش که زود تر اعلام کنند.

موجودی فعلی 250 هزار تومان
نت 5گیگ از سامانه 50501یکی هست..کسی خواست پیام بده.واسه خودم نیست...گفته با شارژ عوض میکنم
10 تومن ایرانسل نیاز دارم با 10 تومن همراه خط به خط تعویض میکنم لطفا پیام خصوصی بدین
صفحات: 1 2