موبایل روز

نسخه‌ی کامل: جشنوارۀ بزرگ 4G ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
جشنوارۀ بزرگ 4G ایرانسل با همکاری فروشگاه اینترنتی بامیلو با هدف بهبود سطح استفاده از اینترنت کشور تا 13 مرداد ادامه دارد.

این اپراتور تلفن همراه، در جشنواره خود که تا 13 مردادماه ادامه دارد، به خریداران محصولات 4G/LTE یک سیم کارت نسل چهار (یوسیم) رایگان به همراه 12 گیگابایت اینترنت هدیه می‌دهد.

فروشگاه اینترنتی بامیلو نیز با تأمین و فروش محصولات 4G این جشنواره، برای همراهی سیم کارت و اینترنت هدیۀ ایرانسل، فروش انواع لوازم الکترونیک را با 60 درصد تخفیف آغاز کرده است.

این فروشگاه انواع موبایل را تا 25 درصد، انواع نوت‌بوک و تبلت را تا 17 درصد، مودم نسل سه و چهار را تا 60 درصد و انواع پاوربانک را تا 60 درصد تخفیف به صورت اینترنتی به فروش می‌رساند.

متقاضیانی که پیش از این در صفحۀ «شانس در می‌زنه...» ایرانسل ثبت نام کرده‌اند، از طریق ایمیل و پیامک در جریان جزئیات این جشنواره قرار گرفته‌اند. با این حال سایر

علاقه‌مندان به استفاده از شرایط جشنوارۀ 4G نیز می‌تواند با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی بامیلو به آدرس irancell.bamilo.com، از شرایط کالاها، قیمت‌ها و نحوۀ دریافت آنها

آگاه شوند
مرسی
راستی هرکی خواست من کد تخفیف 50 هزار تومنیش رو دارم
علاوه بر این تخفیف هایی ک کذاشته,50 تومن هم کم میشه
پیشنهاد میکنم حتما بخرید
مودم wifi هم میدن؟
بزرگمهر تو خودت گرفتی؟
کد تخفیف چطوری هست داداش چطوری باید بگیرم
(01-08-2015، 04:13 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگمهر تو خودت گرفتی؟

آره من مودم 4g گرفتم
واقعا میصرفه
(01-08-2015، 04:14 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد تخفیف چطوری هست داداش چطوری باید بگیرم

تا 13 مرداد ک جشنواره هست کلا تخفیف داره
علاوه بر اون
من یه کوپن تخفیف هم دارم که اگه وارد کنی 50 تومنم تخفیف میده
اگه خواستی پیام بده بهت بدمش
Tongue
(01-08-2015، 04:14 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-08-2015، 04:13 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگمهر تو خودت گرفتی؟

آره من مودم 4g گرفتم
واقعا میصرفه

Wifi ؟ چند افتاد واست ؟اون کوپنی ک داری پنجاه هزار تخفیفه؟یعنی جنس صدیو پنجاه میشه خرید؟
(01-08-2015، 04:22 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue
(01-08-2015، 04:14 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگمهر تو خودت گرفتی؟

آره من مودم 4g گرفتم
واقعا میصرفه

Wifi ؟ چند افتاد واست ؟اون کوپنی ک داری پنجاه هزار تخفیفه؟یعنی جنس صدیو پنجاه میشه خرید؟

اینجا جای چت نیست که
خودت برو قیمت هارو ببین
مودم 4g که 470-430 هست قیمتش,میده 295
منم با 50 تومن تخفیف 245 تومن خریدم
تازه ارسالش هم رایگان هست
سیم کارتی هم که میدن,با بسته اینترنتی که همراهش هست 50 تومن می ارزه!
جا چت نیس پس جا چیه؟؟؟!!! این تاپیک مخصوص همینه دیگه.
زورت میاد ج نده خو چرا دعوا میکنی
صفحات: 1 2