موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ پیش بینی فوتبال و والیبال
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
پیشبینی امروز همراه اول هند- ایران
1-برد هند
2-مساوی
3-برد ایران
ارسال عدد مورد نظر به 203060
شروع بازی: ساعت 18

شارژ بازی ترکیه هم اومده با ارسال ت 1000 اون رو دریافت و بعد توپ خاموش ارسال کنید و در این بازی هم شرکت کنید

تحلیل بازی
بازی به میزبانی هند در ورزشگاه کانتیراوا  هست،هند هنوز نتونسته امتیازی از دو بازی انجام داده خودش به دست بیاره ولی ایران 4 امتیاز داره

شانس اول برد ایران . شانس دوم مساوی
نتیجه نهایی
ایران 3
هند 0
پس چرابراشارژديروزت1000ميفرستم ميگه صبح روزبعدبراي دريافت شارژاقدام نماييد
(09-09-2015، 09:55 AM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه منظورت بازی هند و ایرانه احتمالش هست که فردا صبح فعال بشه
بازی ترکیه هلند هم همینطور بود
شایدم تا یه ساعت دیگه بشه گرفت
شارژ بازي ديروز رسيد Wink.gif
نتيجه نهايي واليبال
ايران 3 تونس 1
تبريک هم برابردايران هم شارژ Wink.gif  Shy.gif
(09-09-2015، 09:55 AM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون داداش گفتم اول باید شارژ رو میگرفتی بعد تو این بازی شرکت میکردی
سیستم فکر میکنه که شارژ بازی ایران و هند رو میخوای که باید فرداش بگیری مینویسه
صبح امروز تا شارژ ایران نیومده بود باید شارژ ترکیه رو میگرفتی .
ولی چون شارژ ایران اومده فقط شارژ ایران رو بهت میده اگه درست گفته باشی اگه اشتباه زدی شارژ ترکیه رو بهت میده
اگر هم منظورت شارژ بازی ایران هست که باید 24 ساعت بگذر بعد بفرستی بعضی وقتها هم 30 ساعت بعد بازی میدن شارژ رو
برا بازی فردا صبح 07.40 ایران ونزوئلا
خبری نیست؟
Biggrin.gif
(09-09-2015، 02:50 PM)m_lotfi_h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری نیست؟
Biggrin.gif

خب من شرکت کردم با دو تا سیم کارت...با شارز صفر اصلن جواب اس نیومد بار دوم هم فرستادم بازم جواب نداد. با سیم کارت شارژ دار که فرستادم گفت که نظر شما برد ایران و 120 هم از شارژ کم کرد.
با شارژ صفر توی پیش بینی ثبت میشه نظر و میشه شارژ گرفت؟!
(09-09-2015، 09:12 PM)habibeman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-09-2015، 02:50 PM)m_lotfi_h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری نیست؟
Biggrin.gif

خب من شرکت کردم با دو تا سیم کارت...با شارز صفر اصلن جواب اس نیومد بار دوم هم فرستادم بازم جواب نداد. با سیم کارت شارژ دار که فرستادم گفت که نظر شما برد ایران و 120 هم از شارژ کم کرد.
با شارژ صفر توی پیش بینی ثبت میشه نظر و میشه شارژ گرفت؟!

هست
عدد یک رو بفرس به 203047
با شارژ صفر هم میشه شارژ گرفت
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14