موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکلات سیم کارت هدیه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام،من یه مشکلی داشتم وقتی که سیم هدیه رو رو گوشیم گذاشتم وقتی تماس میگیرم میگه حساب شما مسدود شده!!یعنی چی باید چیکار کنم؟ممنون
(12-08-2015، 05:17 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،من یه مشکلی داشتم وقتی که سیم هدیه رو رو گوشیم گذاشتم وقتی تماس میگیرم میگه حساب شما مسدود شده!!یعنی چی باید چیکار کنم؟ممنون

سلام هنوزفعال نشده باید باسیم کارتی که برای گرفتن هدیه زدید شماره سیم کارت هدیه روبفرستید به 2101 وبعداز یک روز فعال میشه..
(12-08-2015، 05:17 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
شماره ی سیم هدیه رو با همون سیم ک از روش هدیه اومده به 2101 بفرست و منتظر بمون وص شه
اینکارو انجام دادم فقط تا کی منتظر باشم
(12-08-2015، 05:24 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه امروز زدید معمولا تا فردا یا پس فردا فعال میشه
اعتبار اضافه شد،مرسی
(12-08-2015، 05:24 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من پیشنهاد میکنم زنگ بزن 700 ,منم وقتی سیمم اومد ,زنگ زدم 700 مشخصاتمو و کد پستی رو پرسید و پرونده رو کامل کرد و روز بعد برام وصل شد.

با همون خطی که هدیه بهش تعلق گرفته زنگ بزن.بهتره اینجوری.
واس منم 2 هفته پیش هدیه اومد همونطور ک مسلم عزیز گفتن بعد از 1 روز فعال شد
مشترک گرامی با تشکر از همکاری شما ، نتیجه ثبت نام متعاقبا اعلام می گردد.دیروز این پیام برام اومد بعد که به اون شماره،شماره خط جدیدمو فرستادم،یعنی حتما بعد از ۲۴ ساعت فعاله؟ Undecided.gif
من با ۷۰۰ تماس نگرفتم امکان داره امروز فعال بشه؟
صفحات: 1 2