موبایل روز

نسخه‌ی کامل: باز کردن رمز تبلت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها داداش کوچیکم رمز تبلتشو فراموش کرده(الگو)من ازروش تواینترنت رفتم
گوشی رو خاموش کنید
گوشی رو به شارژ بزنید(با شارژر)
کلیدولوم بالا و پاور رو باهم بگیرید(کلید های کم و زیاد کردن صدا)
وقتی آرم گوشی یا تبلت اومد کلید ها رو رها کنید و چند بار کلید بالا رو بزنید و بعد از امدن ادمک اندروید کلید هوم رو بزنید(اگر کلید هوم ندارید نیازی به زدن آن نیست)
بعدش وارد یه صفحه میشه و گزینه wip/reset factory رو بزنید
بعد از چند دقیقه تنظیمات گوشی و قفل گوشی به تنظیمات کارخانه بر میگردد و شما باید گزینه rebot به معنی (ری استارت شدن) رو بزنید

ولی یادم رفت بزنم توشارژ الن تصویر اومده اندوریت بایه علامت اخطار نمیدونم چیکارکنم ...کمک؟ Sad.gif
(14-08-2015، 11:48 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی رو خاموش کنید
کلیدولوم  بالا و پاور رو باهم بگیرید(کلید های کم و زیاد کردن صدا)  
وقتی آرم گوشی یا تبلت اومد کلید ها رو رها کنید و چند بار کلید بالا رو بزنید و  بعد از امدن ادمک اندروید کلید هوم رو بزنید(اگر کلید هوم ندارید نیازی به زدن آن نیست)
بعدش وارد یه صفحه میشه  و گزینه  wip/reset factory     رو بزنید  
بعد از چند دقیقه تنظیمات گوشی و قفل گوشی به تنظیمات کارخانه بر میگردد  و شما باید گزینه  rebot    به معنی (ری استارت شدن) رو بزنید

ولی یادم رفت بزنم توشارژ الن تصویر اومده اندوریت بایه علامت اخطار نمیدونم چیکارکنم ...کمک؟ Sad.gif

سلام شما تبلت و فول شارژ کن بعدش یه بار دیگه مراحله ی که گفتی و انجام بده  به قسمت ریکاوری برین و وایپ (فرمت ) بزنید گوشیتون راحت میاد بالا یا اگه گزینه Usb deb فعال هست می تونید از برنامه srs root  برا برداشت پترن گوشیتون استفاده کنید با یه سرچ تو گوگول  اموزش    srs root
مرسی دارم امتحان میکنم
(14-08-2015، 11:48 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی رو خاموش کنید
وقتی آرم گوشی یا تبلت اومد کلید ها رو رها کنید و چند بار کلید بالا رو بزنید و  بعد از امدن ادمک اندروید کلید هوم رو بزنید(اگر کلید هوم ندارید نیازی به زدن آن نیست)
بعد از چند دقیقه تنظیمات گوشی و قفل گوشی به تنظیمات کارخانه بر میگردد  و شما باید گزینه  rebot    به معنی (ری استارت شدن) رو بزنید

مارکشم اینه Lenovo A7-50 A3500
(14-08-2015، 11:58 PM)silent73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی رو خاموش کنید

سلام شما تبلت و فول شارژ کن بعدش یه بار دیگه مراحله ی که گفتی و انجام بده  به قسمت ریکاوری برین و وایپ (فرمت ) بزنید گوشیتون راحت میاد بالا یا اگه گزینه Usb deb فعال هست می تونید از برنامه srs root  برا برداشت پترن گوشیتون استفاده کنید با یه سرچ تو گوگول  اموزش    srs root

ولی یه مشکل هست که اصلا نشون نمیده شارژش چقد ...هنگیده فقط اون عکسونشون میده دیگه م هیچی