موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تست مسابقات ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام. دوستان برای تست کردن تقسیم کردن و هماهنگی که کدوم کاربر چه تعداد مسابقه رو تست کنه
اینجا بحث کنید
ozv emam
ozv dmf
ozv moba
ozv sery
من اینا
اینا فعال نبودن

OZV BHR
OZV EMAM
OZV DMF
OZV GANJER
لیستشون رو یکجا بزار الان رفتم سایت ایرانسل چندتا اومده بود لطفا ی نفر همه رو بزاره تا تعیین تکلیف ش
سلام دوستان به منم اموزش بدید تا کمکتون کنم
سلام .دوستان..این پیام اومد برام هزار تمن سارژ برای همه با ارسال عدد یک به ۷۳۷۸۶۹
یه سوال میپرسه شارژ میده..من هنوز نگرفتم..تست کنید..اعتبار یادتون نره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-09-2015، 06:47 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .دوستان..این پیام اومد  برام هزار تمن سارژ برای همه با ارسال عدد یک به ۷۳۷۸۶۹
یه سوال میپرسه شارژ میده..من هنوز نگرفتم..تست کنید..اعتبار یادتون نره

اینو دیروز فعال شد و بچه ها گرفتن
کارت شارژ رایگان همراه اول
ارسال 5 به شماره 203340
به جدید ها میده همون آسان زبان
سلام رویا خانم ببخشید سوالی داشتم از کجا بدونم کدوم یکی از این بستها برای مثلا این ماه هست و فعال میشه و هر کدومشون رو تست کنم که همون ساعت 4 یا 5 یا صبح و که امتحان کنم بگین تا منم تست کنم مثلا این اردیبهشت ماه هستیم من کدوما رو تست کنم و یا ماه بعدی ایا هم یک ماه باید مسابقه جدید بیاد و گذاشته بشه که من تست کنم یا همینا رو یکی یکی امتحان کنیم و از کجا بدونم مثلا چه مسابقه ای جدید اومده من تو ویترین ایرانسل چیزی ندیدم اگر میشه راهنمایی کامل کنید تا منم یک تست گر بشم ممنون
صفحات: 1 2