موبایل روز

نسخه‌ی کامل: خرید یا معاوضه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
                                          دوستانی که شارژ ایرانسل دارند هرمقدار و مبغلی با 30 درصد تخفیف بنده خریدارم.

اگه کسی ایرانسل داشته باشه و همراه اول بخواد باهاش تعویض هم میکنم.

کسی خواست خصوصی اعلام بکنه درخدمتم.

همراه اول بدم ایرانسل میدی
(03-09-2015، 08:38 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همراه اول 10 میگیرم ایرانسل 6 میدم.خواستی در خدمتم
(04-09-2015، 11:59 AM)هیچکس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-09-2015، 08:38 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تخفیف 40 درصد کارت به کارت میفروشم اگه میخوای
(04-09-2015، 06:05 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-09-2015، 11:59 AM)هیچکس نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تخفیف 40 درصد کارت به کارت میفروشم اگه میخوای

همراه اول خرید نقدی ندارم.بخوای با ایرانسل جابه جا میکنم.۱۰ تومن همراه اول ۶ تومن ایرانسل میدم
کسی نیس شارژای منو بخره؟ 30تا دارم.....میفروشم 26تومن
دوستانی که شارژ ایرانسل دارند هرمقدار و مبغلی با 30 درصد تخفیف بنده خریدارم.

اگه کسی ایرانسل داشته باشه و همراه اول بخواد باهاش تعویض هم میکنم.

کسی خواست خصوصی اعلام بکنه درخدمتم.