موبایل روز

نسخه‌ی کامل: میخام هانر بخرم بنظرتون 4ایکس بخرم یا پی8 لایت؟؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
دوستانی ک واردن ب گوشی لطفا جواب بدن چون خیلی واجبه؟ میخام هانر بخرم بنظرتون 4ایکس بخرم یا پی8 لایت؟؟؟؟قیمتشون چنده دوتاشون؟؟؟؟؟
سلام بنده با هواوی موافق نیستم Undecided.gif گوشی های قیمت بالاش یه کم خوبن دقیقا چه گوشی میخوای بخری ؟
اگر هم بخوای از بین این دو انتخاب کنی پی 8 لاین گزینه ی بهتریه
HOAWEI HONOR 6-H60-L12-16GB
من که پولم به p8  نمیرسه  Sad.gif  میخوام p7 بگیرم به نظرم p8 لایت خیلی سر تره اگه قیمت واست مهم نیست اینو بگیری بهتره چون حافظه داخلیش 16گیگ هست در حالی که هونر 8 گیگ و دوربین جلوی پی ایت لایت 8گاپیکسل ولی هونر 5مگاپیکسله اما باید به قیمتشون هم توجه کنی p8 lite از 780 هست تا 820 ولی هونر 680 تا 720 به نظر من p8 lite بگیر Heart.gif
البته الان که نگاه کردم دوربین جلوی هردو 5 مگاپیکسله Biggrin.gif من الان اینو دیدم دو به شک شدم p7 بگیرم یا p8 lite Tongue
خب الان باید ببینی تو دقیقا چی برات مهمه تراکم پیکسلی پی 7 از پی 8 لایت بیشتره ولی در عوض پی 8 لایت اندروید 5داره ولی پی 7 اندروید 4.4 داره
صفحه نمایش پی 7 فول اچ دی هستش ولی پی 8 لایت اینجوری نیست - پی 7 شیشه ای هستش ولی پی 8 لایت پلاستیکی
ولی پردازنده پی 8 لایت 64 بیت اما پی 7 -32 بیت ,دیگه با این مقایسه باید ببینی با گوشیت بیشتر چه کاری انجام میدی که بسته به اون گوشی رو انتخاب کنی - باطری هم فرق چندانی نداره پی 7 باید انرژی بیشتری مصرف کنه و باطریش( ظرفیت 2500 میلی‌آمپر ساعت ) یه کم قوی تر از پی 8 لایت اما پی 8 لایت  باتری از نوع لیتیوم-یون با ظرفیت 2200 میلی‌آمپر ساعت که چون تراکم پیکسلی کمتری داره انرژی کمتری هم میخواد
ممنون مدیر جان یک سوال دیگه این که p7 رومیشه به اندروید5 اپدیت کرد یا در اینده میشه؟ Heart.gif
صفحات: 1 2