موبایل روز

نسخه‌ی کامل: نصب رام اسلیم کت روی HUAWEI Y300-0100
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
من میخام رام کاستوم اسلیم کت رو روی هواوی Y300-0100 لطفا اگه کسی روش کاملشو بلده بگه
دیگه خسته شدم از ظاهر گوشیم
من اومدم Biggrin.gif Tongue.gif
تو نت سرچ کن Biggrin.gif Tongue.gif
من تو نت ی چیزایی خوندم هیچی متوجه نشدم والا
البته یه چیز بگم این گوشی های هواوی روانین ولی درکل باید پوشه dload رو توی کارت حافظه بسازی بعد رام رو بریزی توش ریست کنی و اون دکمه صدا و خاموشو بگیری خودش نصب میشه Biggrin.gif  Tongue.gif
چیز دیگه ای نمیخاد ینی؟؟؟؟
ادی باز اومده جاسوسی من ناموسن چهار چشی منو میپاد بفرما تو برادر Biggrin.gif Tongue.gif
یه مشکل دیگه هم دارم وقتی با KING ROT میخام.گوشیو روت کنم تو ۲۴ درصد ارور میده که اینترنت قطع شد با وای فای هم همین ارور رو میده
(14-09-2015، 08:25 PM)وحـــــید1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیز دیگه ای نمیخاد ینی؟؟؟؟

نه فقط همین البته قبلش اگه چیز خاصی داری بک اپبگیر
(14-09-2015، 08:27 PM)وحـــــید1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مشکل دیگه هم دارم وقتی با KING ROT میخام.گوشیو روت کنم تو ۲۴ درصد ارور میده که اینترنت قطع شد با وای فای هم همین ارور رو میده

اینترنت نمیخواد که با vroot برو جلو بعد گوشیت موقع روت نباید پسورد داشته باشه Biggrin.gif Tongue.gif
ممنون سعید جان لطف کردی
صفحات: 1 2