موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات کدهای هرمی ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی جدید ایرانسل

1276201931 بفرستید به 737451
ﻫﺪﻳﻪ ایرانسل  ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﻳﮕﺎﻥ ﺍﺯ ﺟﺸﻨﻮﺍﺭﻩ موبایلکده
ﮐﺪ
d 49768394
رو sms کنین به شماره 737623
بین d و اعداد فاصله هست.
لغو با ارسال  L به 737623
دوستان کسی تونست شارژ بگیره من که هرچی نفر دوم رو به هر سیم کارتی میفرستم خطا میده
این سامانه چندبار دیگه هم گفتن فعال شده ولی الکی بود شارژ نداد لابد الانم همینجوره
دوستان بیشتر از هزار تومن نمیده
(06-11-2015، 12:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تونست شارژ بگیره من که هرچی نفر دوم رو به هر سیم کارتی میفرستم خطا میده

همون اولش گرفتم با دعوت دو نفر اما الان هنگ کرد، سه نفر کدمو زدن اما میگه 1 نفر زده و خطا در دعوت دوست
۱۵ ۱۰:۵۹]
شارژ 1000 تومنی ایرانسل
دوستان فورا بزنید محدوده
ارسال کد

d 66562198

به

737623

هرمی جدید ولی محدود هزار تومنی ایرانسل هست و با دعوت هر دو نفر شارژ میگیرید!! بعد گرفتن شارژ حتما لغو کنید!!
(06-11-2015، 12:20 PM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 12:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون اولش گرفتم با دعوت دو نفر اما الان هنگ کرد، سه نفر کدمو زدن اما میگه 1 نفر زده و خطا در دعوت دوست

الان من گرفنم
شارژ بازی ذوب آهنو نمیده؟
(06-11-2015، 01:09 PM)m.Zeus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ بازی ذوب آهنو نمیده؟

نه ولی پیاماش داره میاد پول کم میکنه