موبایل روز

نسخه‌ی کامل: یه کارت شارژ گرفتم میخاستم عددا رو ظاهذ کنم دو تا از عدداش هم پاک شد
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام بچه ها پست پاک میشه...  یه کارت شارژ گرفتم میخاستم عددا رو ظاهذ کنم دو تا از عدداش هم پاک شد کاری نمیشه کرد بندازمش بیرون؟؟؟
(02-10-2015، 07:36 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها پست پاک میشه...  یه کارت شارژ گرفتم میخاستم عددا رو ظاهذ کنم دو تا از عدداش هم پاک شد کاری نمیشه کرد بندازمش بیرون؟؟؟

زنگ بزن700و از رو سریال کارت شارژ بهت رقمهای پاک شده را میگه
(02-10-2015، 07:36 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ایرانسله اینو بزن شارژ با رمز مخدوش
*555*1*1*3*1*#1  بعد شماره سریال رو بدون IR وارد کن
(02-10-2015، 07:36 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به 700 زنگ بزن به اپراتور وصل شو و موضوع رو بگو