موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تست مسابقات با جایزه شارژ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان قدیمی حتما یادشونه من قبلا برای اولین بار تاپیک تست مسابقات زده بودم و ب دوستان و تسترای خوبی مثه آقا فرهاد و اقا استاد و آقا ایمان و .... ک الان هیچکدوم نیستن تست یاد دادم و در تست مسابقات چند ماه کمک میکردن.
حالا بخاطر قدردانی از دوستان خوبم هر کاربری ک اینجا بعنوان تستر اعلام امادگی کرده باشه و از لیست مسابقات جدید و جشنواره پاییزی ک دوشنبه ها شارژ داره تست کنه درصورتیکه کد شارژ رو قبل سایرین اعلام کنه یا اگه کدی ک حتما شارژ میده ب خطش پیامک شده باشه و اینجا اولین نفر اعلام کنه ( ی شارژ هم از من  میگیره)
(بعد از اعلام امادگی تسترا لیست 30 مسابقه جشنواره پاییزی رو تقسیم میکنم ک تسترا هر کدوم تعدادیش رو دوشنبه تست کننن)
اینم لیست مسابقات جشنواره پاییزی ک باید برای دوشنبه تست بشه و هر تستر ی گروه انتخاب کنه و تست کنه

گروه 1 : (مسابقاتی ک اواخر شارژ داشتن امکان بیشتر)

OZV hamsh - ozv sarz - ozv mruz - ozv hdsb -

گروه 2: (مسابقاتی ک قدیم شارژ داشتن امکان بیشتر) OZV MAHA - OZV aghlk - OZV PSFID - ozv nava - 
 -

گروه 3: (مسابقات ادبي): ozv top - ozv mosa - ozv cart - ozv mico - ozv gol -

گروه 4 : (مسابقات علمي و هنري): ozv haft - ozv mozik - ozv rdah - ozv gzl - ozv gtech -

گروه  5 : (مسابقات سفر و رانندگي): - ozv mjaz - ozv safarb - ozv tgaz - ozv mashal - ozv gztop

گروه 6 : (مسابقات تقويم و تاريخ): ozv jam - ozv jamj

گروه 7 : (مسابقات مذهبي): ozv din - ozv malakut -

گروه 8 : ozv khatf - ozv afcm - ozv baran -

گروه 9 (مسابقات مناسبتی ویژه عید و نوروز امکان شارژ کم):  - ozv 7sin - ozv eid -