موبایل روز

نسخه‌ی کامل: آموزش کاملا جدید دریافت شارژ رایگان(کمیاب و البته پولی )
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3
(04-10-2015، 12:35 PM)hamid632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی با یه شماره میتونیم بینهایت شارژ بگیریم Undecided.gif الان من 1200 تومن دارم هر چی میخوام شارژ بگیرم باهاش نمیده چرا؟

با یه شماره که نمیشه دوست عزیز
آموزش داخل فایل ها موجوده
من فقط ی چیزی رو نفهمیدم بالاخره  کد فعالسازی ب شماره ای که تعریف میکنیم میفرسته یا نه

اخه ی دوستمون تو صفحه قبل گفت کد فعالسازی میفرسته
(04-10-2015، 12:45 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط ی چیزی رو نفهمیدم بالاخره  کد فعالسازی ب شماره ای که تعریف میکنیم میفرسته یا نه

اخه ی دوستمون تو صفحه قبل گفت کد فعالسازی میفرسته

بله میفرسته
این آموزش قدیمیه و دیگه کار ننمیده
این برنامه روزانه چندتا شارژ میتونی ازش بگیری
این ک اصلا دان نمیشه Undecided.gif
(04-10-2015، 12:51 PM)♧سحاقی♧ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش قدیمیه الان واسه هر معرف باید حسابت رو از طریق کارت بانکی شارژ کنی و 200 تومن ازش کم میشه

چون کد تایید به شماره هم میفرسته عملا چیزی جز ضرر نیست
(04-10-2015، 01:14 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-10-2015، 12:51 PM)♧سحاقی♧ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آموزش قدیمیه الان واسه هر معرف باید حسابت رو از طریق کارت بانکی شارژ کنی و 200 تومن ازش کم میشه

چون کد تایید به شماره هم میفرسته عملا چیزی جز ضرر نیست

حساب هایی هم که از یک شماره کارت شارژ بشن،مسدود میشه :)
من که وقتی کد معرف رو وارد میکنم پیغام "کد معرف با موفقیت ثبت شد" نمیاد
ظاهرا همونطور که دوستان گفتن این روش کار نمیکنه
اخرش نفهمیدیم این رادار شارژ میده یا نه Undecided.gif
دانلود نمیشه
صفحات: 1 2 3