موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکل داررررررررررررم کمک
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام من گوشیمو تازه خریدم برای بار اول که رکو زدم نخوند گفت sd card removed ی مموری کارد دیگه زدم بازم همین پیغامو داد چیکار کنم از تنظیمات باید درست شه یا چیز دیگه خواهشا کمک Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif
(07-10-2015، 05:42 AM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من گوشیمو تازه خریدم برای بار اول که رکو زدم نخوند گفت sd card removed ی مموری کارد دیگه زدم بازم همین پیغامو داد چیکار کنم از تنظیمات باید درست شه یا چیز دیگه خواهشا کمک Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif

سلام متوجه منظورتون نشدم ركو؟ نميدونم مدل گوشيتون چيه ؟ و اينكه بازم ميشه توضيح بديد ركو چيه؟

GiTi

منظورش رم هست.رم رم رو درست بذاری مشکلی پیش نمیاد.گوشیت هواوی هست؟
از قشمت تنظیمات برو بخش حافظه اونجا شاید یه چیزی تیک زدی.
مرسي گييتي   Heart.gif

Biggrin.gif
شيريني اش رو ندادي اي كلك/
-اگه مموريت خيلي قديميه شايد با برند مموري مشكل داره يعني اون برند از مموري رو نميخونه  بايد مموري با كلاس هاي بالا تر بگيري 10 و........

اگه ميخوايس بدوني كلاس مموريت چنده  روي مموري يه  C نوشته كه داخلش يه عدده اون عدد كلاس مموريته/

-قبل از هر كاري يعني بري مموري بخري و. .... اول برو تنظيمات اگه فارسي هستي ذخيره سازي و اين چيزا نوشته ....... يا storage ببين اگه mount هست بزن روي unmunte sdcard

اگه نشون نده كلا كه ديگه هيچي اين راه از بين ميره

-راه ديگه اينكه گوشيتو فكتوري ريست كن! داخل همون تنظيماته اگه ميگفتي مدلش چيه مستقيم بهت مكن بود بتونم بگم كجاست

-شايد هم نيااز به آپديت كردن گوشيت باشه! ولي اگه هر كدوم از اين راه ها رفتي و ديدي راه سختي در پيش هست تا داغه ببر گوشي رو پس بده ............. يا خودشون يه فكري به حالش ميكنن يا پس ميگيرن...  Heart.gif