موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکل گوگل پلی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان من گوگل پلی رو گوشیم نصب کردم بار اول برنامه ها نود درصدشون بالا نمیومد بعد یه ورژن دیگه از بازار دان کردم بهتر شده اما هم تو ورژن قبلی هم جدید نه میشه اکانت جیمیل وارد کرد نه ساخت ارور میده البته تو ورژن اولی اصلا بالا نمیومد اما تو ورژن جدیدهمیشه وارد کرد اما میگه به سرور متصل نمیشه درحالی که متصله خواهشا کمک
[quote='amir-edinho' pid='155780' dateline='1444229054']
سلام دوستان من گوگل پلی رو گوشیم نصب کردم بار اول برنامه ها نود درصدشون بالا نمیومد بعد یه ورژن دیگه از بازار دان کردم بهتر شده اما هم تو ورژن قبلی هم جدید نه میشه اکانت جیمیل وارد کرد نه ساخت ارور میده البته تو ورژن اولی اصلا بالا نمیومد اما تو ورژن جدیدهمیشه وارد کرد اما میگه به سرور متصل نمیشه درحالی که متصله خواهشا کمک
[/

کسی جواب نمیده به ما
همون ورژن اصلی خود گوشی که روش بوده باید از طریق همون اپدیتش کنی روششم اینه که اول میری توی ستینگ قسمت برنامه ها کچ و حافظه گوگل پلی رو خالی میکنی، الان باید هیلترشکن رو روشن کنی وقتی وصل شد میری توی گوگل پلی و اولین دانلودتو انجام میدی! الان دیگه متصله و میتونی هرکاری انجام بدی! برای ساخت ایمیل هم از سایت خود جیمیل بری بهتره و سریعتر بعد اونجا وارد کن