موبایل روز

نسخه‌ی کامل: KingRoot گوشی اندروید شما را روت می کند
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
KingRoot 4.52 یک برنامه ساده است که به شما اجازه می دهد فقط با یک کلیک گوشی یا دستگاه اندروید خود را روت کرده تا ظرفیت کامل دستگاه خود را فعال کنید.
نرم افزارهای خاصی که در حالت معمول روی گوشی قابل نصب نبوده را نصب و اجرا کنید و به تمام امکانات گوشی خود حتی آن دسته از تنظیمات که از نظر شرکت تولید کننده دستگاه مجاز نیست دسترسی پیدا کنید. کار با برنامه بسیار راحت است و تنها کاری که قرار است این است که برنامه را در گوشی خود نصب کرده و با یک لمس منتظر باشید تا گوشی شما روت شود. به این نکته توجه داشته باشید که روت گوشی دارای خطراتی برای دستگاه شما نیز می باشد و ممکن است به عملکرد نامطلوب آن نیز منجرب شود , پس تنها زمانی دست به این کار بزنید که اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید.

لینک دانلود کینگ روت اندروید

کد:
http://www.dailymobile.ir/19684/kingroot-android/
من گوشیمو با همین برنامه روت کردم واسه کلش اف کلنز ـ الان دیگه ب کارم نمیاد ـ چجوری باید از روت در اورد؟
(08-10-2015، 12:51 PM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گوشیمو با همین برنامه روت کردم واسه کلش اف کلنز ـ الان دیگه ب کارم نمیاد ـ چجوری باید از روت در اورد؟

از Universal Unroot استفاده کن اکثر گوشی هارو ساپورت میکنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.