موبایل روز

نسخه‌ی کامل: در انتخاب دوست کدوم برات بیشتر اهمیت داره؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
[عکس: 09_15ax1.jpg]

برای خودم گزینه 6 یعنی معرفت اهمیت داره. از هرچی آدم دروغگو و بی معرفت متنفرم.
Confused دوست شیم؟  ما از اون خونواده هاش نیستیم  Tongue.gif
حالا اگه دختر در نظر بگیری من 4 و 10 ,8 Biggrin.gif از  هر چی آدم آویزون  و پر ادعای مغز خالی،  متنفرم . که ظاهرا اونام از من خوشش نمیاد  چون به خودش گرفته و ارسالمو گزارش داده Exclamation
Biggrin.gif پول یا مفت ندارم خرج دختر مردم کنم که برم دوست شم Biggrin.gif اونی ک من مورد نظرم بود تواین لیست نبود Biggrin.gif (
منظورمت اگه همین دوستای خودمونه که اخلاقش و معرفت  خیلی مهمه...که معمولا ندارن اول هر چیز خوبه آخرش مهمه Dodgy.gif
(10-10-2015، 09:59 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  پول یا مفت ندارم خرج دختر مردم کنم که برم دوست شم Biggrin.gif  اونی ک من مورد نظرم بود تواین لیست نبود  Biggrin.gif (

منظورش همون رفیقه بابا... Shy.gif
اگه منظورت دختره Biggrin.gif من هرکس بیاد سمتم دوست میشم فرقی نداره...10و 6بیشتر
(10-10-2015، 01:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه منظورت دختره  Biggrin.gif من هرکس بیاد سمتم دوست میشم فرقی نداره...10و 6بیشتر

هاها دقیقا یه چیزی تو همین مایه ها ربطی به سال واینا نداره همه مثه هم
8 اصالتش
دوسدختر؟ الله اکبر این چه حرفیه . ولی رفیق باید تو همه چی تک باشه
آقا عارف همه چی تک ک وجود خارجی نداره فقط من گاهی فک میکردم همه چی تکم! Biggrin.gif
صفحات: 1 2