موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی 28 مهر
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اسامی کسانی که برنده قرعه کشی 28 مهر شدن
37 - shahzad
6 - krasi
36 - Venus-queen
16 - m...
11- TA HA
51 - hosein25
22 - farzad63
8 - hossien27
بهشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشند جا داره از همه کسانی که کمک کردن تشکر کنم مخصوصا آقا مانی
در اولین فرصت پین شارژ ایرانسل براشون فرستاده میشه
(21-10-2015، 10:35 AM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلا شارژ واسه هر دوتاتون Undecided.gif
۵۰۰,۵۰۰  تقسیم کنید بین خودتون Tongue.gif

اصلا فکر خوبی نیست تو اونو بگیر نوش جونت Biggrin.gif
بعد نفری دوتومن بده ما Tongue.gif هم حق السکوت هم یادت بمونه دیگه ازاین کارا نکنی Dodgy.gif
(21-10-2015، 10:38 AM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسامی کسانی که برنده قرعه کشی 28 مهر شدن
37 - shahzad
6 - krasi
36 - Venus-queen
16 - m...
11- TA HA
51 - hosein25
22 - farzad63
8 - hossien27
بهشون تبریک میگم و امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشند جا داره از همه کسانی که کمک کردن تشکر کنم مخصوصا آقا مانی
در اولین فرصت پین شارژ ایرانسل براشون فرستاده میشه

خوش ب حالشون Undecided.gif
من این قرعه رو قبول ندارم . شاید پارتی بازی شده جوایز رو دادید ب دوستان خود Undecided.gif
اینم اسامی کسانی که تو قرعه کشی شرکت کردن
دستت درد نکنه برادر Shy.gif
(21-10-2015، 10:43 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این قرعه رو قبول ندارم . شاید پارتی بازی شده جوایز رو دادید ب دوستان خود Undecided.gif

اسامی قبل از قرعه کشی برا مدیر فرستادم با شماره بعدشم اومدم تو انجمن گفتم هر کی دوست داره بیا شماره انتخاب کنه الانم ببین هر کس شماره انتخاب کرده برنده نشده پس پارتی بازی نشد
ما ک شمارو نمیشناسیم اقا علیرضا خودمونم شماره انتخاب کردیم قبولت داریم Shy.gif
منم شرکت بدین Undecided.gif
من اومدم لطفا قرعه کشی رو شروع کنید Angel.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10