موبایل روز

نسخه‌ی کامل: گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
منم شارژ دوتومنی خواب بودم نگرفتم الان دیدمش هی روزگار Sad.gif
يك مسئله هم هست كه ما از سه شنبه فهميديدم و تو پيامش نوشته كه يك هفته بازى ميكنيم ، شايد بذار سه شنبه بده؟! 
دو شرط داشته كه لازم و كافى بوده اول سيصد امتياز بعد يك هفته بودن.
(09-01-2016، 07:01 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يك مسئله هم هست كه ما از سه شنبه فهميديدم و تو پيامش نوشته كه يك هفته بازى ميكنيم ، شايد بذار سه شنبه بده؟! 
دو شرط داشته كه لازم و كافى بوده اول سيصد امتياز بعد يك هفته بودن.

نه بابا یک ماهم وایسی معلومه شارژ نمیده خودش گفته بود شاید این جمعه بیاید شاید که نیومد فکرنکنم دیگه ام بیاد
ن دوست خوب اینجوری نیس من صبح جمعه ب پشتیبانیش زنگ زده بودم گفت منتظر باشین و 1000 بفرستین اگه لغو نکرده باشین با فرستادن 1000 شمارتون در سیستم ثبت میشه و براتون شارژ رو ارسال میکنن. این منشی هایی ک برای پاسخگویی تلفن و پشتیبانی میذارن هرچی بهشون میگن دیکته میکنن ب هرکی تماس بگیره و وقتی صاحبای شرکت دیدن تعداد خیلی زیاد شده ک شرکت کردن و لغو نکردن و تبلیغم ک این چنروز نفرستاده بود برای همین ضرر میکنه اینهمه شارژ بخواد بده خصوصا ک ی عده ب قول خودشون n تا خط دارن Undecided.gif
اين مسائل كه داره مطرح ميشه اخرين تلاشهاى ذهن شارژ خواه منه كه از سر نياز داره قليان ميكنه شما جدى نگير ميثم جان.
(09-01-2016، 07:09 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين مسائل كه داره مطرح ميشه اخرين تلاشهاى ذهن شارژ خواه منه كه از سر نياز داره قليان ميكنه شما جدى نگير ميثم جان.
مرسی عزیزم
(09-01-2016، 07:07 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن دوست خوب اینجوری نیس من صبح جمعه ب پشتیبانیش زنگ زده بودم گفت منتظر باشین و 1000 بفرستین اگه لغو نکرده باشین با فرستادن 1000 شمارتون در سیستم ثبت میشه و براتون شارژ رو ارسال میکنن. این منشی هایی ک برای پاسخگویی تلفن و پشتیبانی میذارن هرچی بهشون میگن دیکته میکنن ب هرکی تماس بگیره و وقتی صاحبای شرکت دیدن تعداد خیلی زیاد شده ک شرکت کردن و لغو نکردن و تبلیغم ک این چنروز نفرستاده بود برای همین ضرر میکنه اینهمه شارژ بخواد بده خصوصا ک ی عده ب قول خودشون n تا خط دارن Undecided.gif

تاکی منتظر باشیم اخه
آقا میثم من امروز تماس نگرفته بودم تا ساعت حدود 4 بعداز ظهر تماس گرفتم مشغول بود برخلاف قبل ک همیشه خط ازاد بود و بعدم تاپیک گفتن مشغولی میخوره و یا میگه در دسترس نیست... اگه بهمین منوال ادامه بدن ب تماس و اعتراض شاید فردا هم خط رو مشغول بذارن و بکل جواب ندن و یا سایر مسابقات دارای شارژ رو هم مانند پیش بینی 203060 دوباره بردارن Undecided.gif
(09-01-2016، 07:28 PM)سثpayiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا میثم من امروز تماس نگرفته بودم تا ساعت حدود 4 بعداز ظهر تماس گرفتم مشغول بود برخلاف قبل ک همیشه خط ازاد بود و بعدم تاپیک گفتن مشغولی میخوره و یا میگه در دسترس نیست... اگه بهمین منوال ادامه بدن ب تماس و اعتراض شاید فردا هم خط رو مشغول بذارن و بکل جواب ندن و یا سایر مسابقات دارای شارژ رو هم مانند پیش بینی 203060 دوباره بردارن Undecided.gif
پاييز 203060 هم مال همين شركت و سامانه است؟ اون همراه اول كه؟ جدى؟؟
اره هر دو شماره های تماس یکی است و حتی 20576 و ... همراه اولم شماره تماس با شرکت بیپ یکی است و بعید میدونم دو تا شرکت متفاوت باشن ک هر دو یک مکان خریدن یا اجاره کردن و یک شماره تماس داشته باشن! یبار از پشتیبانیش ک برای مسابقه همراه اول تماس گرفته بودم پرسیدم شما همون شرکت بیپ هم هستین گفت بله ولی نمیدونم چرا در انتهای پیام های همراه اول نمینویسه پشتیبانی بیپ!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28