موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی6آبان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6
منم هستم
منم هستم
آقا پویا فقط یک پیشنهاد بهتون دارم امیدوارم حذف نشه! اونطور ک دیدیم مدیر سایت پریروز آگهی حمایتی زد و خواست از کاربرا برای بقای سایت نفری حتی 1000 تومنم شده ب سایت کمک کنن و بنظرم شما ک از مدیرانی بجا قرعه کشی میتونی در طرح های حمایتی مبلغش رو بدین و البته سایر کاربرا ک بارها میگفتن خیلی شارژ زیاد گرفتن از مسابقات!
(28-10-2015، 02:34 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا پویا فقط یک پیشنهاد بهتون دارم امیدوارم حذف نشه! اونطور ک دیدیم مدیر سایت پریروز آگهی حمایتی زد و خواست از کاربرا برای بقای سایت نفری حتی 1000 تومنم شده ب سایت کمک کنن و بنظرم شما ک از مدیرانی بجا قرعه کشی میتونی در طرح های حمایتی مبلغش رو بدین و البته سایر کاربرا ک بارها میگفتن خیلی شارژ زیاد گرفتن از مسابقات!

در جریانم.
این اولین قرعه کشی منه Lightbulb.gif
منم  Undecided.gif
ممممنم هستم
منم هستم Biggrin.gif Biggrin.gif
(28-10-2015، 02:34 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پويا حالا كه پيشنهاد اين حذف نشد ميشه منم يه چيزي بگم ؟ Biggrin.gif از منم حذف نكن/ خانم ساحل پويا فقط 10 هزار تومن قرعه كشي كردند! اما شما تاپيك زديد سياهي لشكر جمع كردن...نفري هزار براي كاربران خوب! اگر شما واقعا به فكر انجمن و خوب بودن كاربران هستيد مبلغي رو كه حراجي كرديد به ادمين بديد ... ما كه در جريان نيستيم.. ولي خودتون كه خبر داريد حق زياد گردنتون دارند Biggrin.gif Tongue.gif Heart.gif
منم هستم Shy.gif Tongue.gif
قرعه کشی تا دوساعت دیگه انجام میشه کسایی که اعلام نکردن میتونن اعلام کنن Lightbulb.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6