موبایل روز

نسخه‌ی کامل: ♦♦███ خریدار شارژ خط ب خط ایرانسل بصورت روزانه ███♦♦
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
35تومن ایرانسل خط ب خط دارم میخرید؟
(01-11-2015، 08:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
35تومن ایرانسل خط ب خط دارم میخرید؟

سلام وقت بخیــر

35 خیلی کمه...
بایستی صبر کنید تا ارسال مابقی دوستان تموم بشه از شما هم خرید میشه
خودم بهتون اطلاع میدم
من هم ب ایشون شارژ فروختم،سریع هم مبلغ رو بعد از انتقال شارژ واریز کردن ب حسابم،بسیار خوش حساب هستن و مورد اعتماد،،
موفق باشید.
(02-11-2015، 09:37 AM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم ب ایشون شارژ فروختم،سریع هم مبلغ رو بعد از انتقال شارژ واریز کردن ب حسابم،بسیار خوش حساب هستن و مورد اعتماد،،
موفق باشید.

تشکـــر

قابل توجه فروشندگان شارژ خط به خط

ساعت پاسخگویی و همچنین خرید شارژ در این هفته تا چهارشنبه، از ساعت 17:30 الی 23
و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 14 خواهد بود
درضمن واریزی فقط به کارت ملی خواهد بود

سلام ۴۰۰تو سیم داداشم دارم چند میخرید؟
(02-11-2015، 06:59 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم ۴۰۰تو سیم داداشم دارم چند میخرید؟

سلام  وقت بخیر...

پ.خ داده شد

اطلاعیـــه

با توجه به استقبال زیاد فروشندگان محترم، مقدار شارژ مورد نیاز برای امروز و فردا تامین شده است

از تعدادی فروشندگان عزیز که بهشون وعده خرید داده بودیم ولی خرید ما تا قبل از تقاضای آنها تکمیل شد، عذرخواهی میکنیم
امید وارم در خریدهای بعدی با آنها همکاری داشته باشیم

_.::موفق باشید::._

با سلام خدمت دوستان عزیز انجمن موبایل روز

از این به بعد جهت فروش شارژ و در اولیت گذاشتن خرید فقط  با پیام  گذاشتن توی تاپیک  اقدام کنید

لطفا از طریق اس ام اس و تلگرام و واتس آپ اطلاع رسانی نکنید چون ممکنه فراموش بشه جواب بدیم

_.:: با تشــــکر ::._

سلام ,من هفتاد دازم .چند درصد میخرین؟
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12