موبایل روز

نسخه‌ی کامل: ♦♦███ خریدار شارژ خط ب خط ایرانسل بصورت روزانه ███♦♦
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
با ســلام خدمت دوستان انجمن موبایل روز

همانطور که از موضوع تاپیک مشخص است، خریدار شارژ خط ب خط ایرانسل هستم و به صورت روزانه خرید دارم

در صورتی که موجودی شارژتون بیشتر از 50،000 تومان می باشد از طریق زیر با ما در ارتباط باشید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان عزیزی که ازشون شارژ خریداری شده لطف کنند توی نظر سنجی شرکت کنند و امتیاز هم بدند که واسه مابقی دوستان که نصبت به اعتماد سازی و اطمینان از شرایط خرید تردید دارند ، شبهه شون برطرف بشه

.::با تشـــکر::.

چند درصد می خرید من میتونم
(30-10-2015، 01:14 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند درصد می خرید من میتونم

سلام

شرایط  رو براتون پ.خ میکنم
hosseiin
ظرفیت پیام خصوصیت پر شد لطفا خالی کنید
چند درصد میخری .صندوق پیامت پره
صد تومن به hosseiin فروخته شد.زود هم واریز کردند.ممنون
(30-10-2015، 08:55 PM)justin66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند درصد میخری .صندوق پیامت پره

سلام دوست عزیز ...

شرایط براتون پ.خ  شد
(30-10-2015، 11:05 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صد تومن به hosseiin فروخته شد.زود هم واریز کردند.ممنون

تشـــکر
دوستان ایشون فردی مطمئن و خوش برخورد هستند 200 تومان شارژ بهشون فروخته شد و سریع انتقال دادند
ممنون موفق باشید
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12