موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قیمت باطری گوشی سامسونگ؟!
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام بچه ها کسی قیمت باطری گوشی ها دستشه؟! من قیمت گوشی سامسونگ گلکسی s5660 رو میخوام اگه کسی میدونه!! و اینکه باطری گوشی من باد کرده و اگه باطری جدید بذارم دوباره باطری جدید رو هم نابود میکنه یا مشکل حل میشه؟! مرسی اگه جواب بدین!
(07-11-2015، 08:54 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها کسی قیمت باطری گوشی ها دستشه؟! من قیمت گوشی سامسونگ گلکسی s5660 رو میخوام اگه کسی میدونه!! و اینکه باطری گوشی من باد کرده و اگه باطری جدید بذارم دوباره باطری جدید رو هم نابود میکنه یا مشکل حل میشه؟! مرسی اگه جواب بدین!

سلام باطري شما بايد عوض بشه و باطري نو الزاما باد نميكنه .... گوشي شما يا جيو باشه يا ايس و باطريش توي بازار موبايل ايران هست فكر كنم طبقه.سوم روبروي پله برقي و قيمتش حدود ٢٥ ال ٣٠ تومانه( البته در تهران ) و باطري ها هم متفاوته با گارانتي و بي گارانتي
مرسی بابت جوابت :)
یعنی فقط تو تهران موجوده؟ من که گرگانیم اینجا ها نمیتونم پیدا کنم؟!
(07-11-2015، 09:58 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی بابت جوابت :)
یعنی فقط تو تهران موجوده؟ من که گرگانیم اینجا ها نمیتونم پیدا کنم؟!

خواهش ميكنم.... نه من چون ديدم تهران تشريف ندارين بعدا اضافه كردم تهران ... مسلما در بازار موبايلهاي شهر گرگان موجوده ... ولي اگر نبود از سايتها با تحقيق و داراي  نماد الكترونيك  هم ميتونين تهيه بفرماييد... بد نيست به نمايندگي  فروش خود سامسونگ هم سري بزنيد