موبایل روز

نسخه‌ی کامل: موبایل تا یک میلیون
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
اگه کسی پیشنهادی واسه خرید گوشی تا حدود قیمتی یک میلیون با صفحه نمایش بزرگ  داشت بگه 
ممنون
Shy.gif Shy.gif Shy.gif
ساموسنگ
صفحه 5.5 اینچی:
Galaxy J7
Galaxy E7

صفحه 5اینچی:
Galaxy E5
Galaxy A5
شما غير از صفحه ٥/٥ اينچي چه مشخصات ديگه اي مد نظرتونه!
دوربین

ترجیحا سونیو سامسونگ .از برندهای دیگه خوشم نمیاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سالی میشه دارم خوب کار میکنه آخ نمیگه Biggrin.gif خوبم اپدیت میشه
سوني 
ام ٤ اكوا ٨٣٠ تومان 
اكسپريا c4 ٩٠٠ تومان 

ولي اگر نظر من را هم علاقمند باشين كه فقط بشنوين ... غير از دوربين و صفحه باطري هم مهمه ....
لوميا ٦٤٠ xl LTE مدل جالبيه توي سيستم عامل ويندوز كه باطري ٣٠٠٠ داره و قابليت اپگريد به ويندوز ١٠ را داره و دو سيم هست و مخصوصا از قابليت ٤ جي هم ساپورت ميكنه كه اگر علاقمند به استفاده اينترنت روي گوشي باشين قابليت قابل توجهيه بين گوشي هم رده خودش و قيمتش ٨٥٠ تومانه ....
گزينه بعدي كه بنظرم مورد خوبيه شيائومي redmi note 2 هست كه دو سيم هست و باطري ٣٠٦٠ داره و حافظه داخلي ٣٢ گيگ داره و اين كمپاني اپل چين گفته ميشه و قيمت رقابتي خوبي حدود ٧٠٠ تومان داره البته حتما دقت كنيد اوني را بخرين كه از حافظه جانبي پشتيباني كنه ... موفق باشين
نظراتتون درباره Experia Z Ultra    va.     J7 ???
جی ۷ رو فاطمه گفت بررسی کردم فکر میکنم گوشیه خوبیه
حالا اگه گوشی خوبی هس قیمتش ۱۰۰ت ۲۰۰ت اینورو اونور باشه هم مشکلی نیست بگید اسماشونو
اگه میخواید اطلاعات دقیق در مورد گوشی ها داشته باشید موقع خرید برید سایت دیجی کالا.:
کد پی‌اچ‌پی:
www.digikala.com 
اونجا تو قسمت گوشی ها همه مشخصات گوشی که مدنظرتون هست از جمله قیمت و اندازه صفحه نمایش و همه جزییات دیگه رو وارد میکنید بعد گوشی هایی که با اون مشخصات تو بازار هست واستون نشون میده . با توضیحات کامل در مورد همشون. اینجوری راحت میتونید انتخاب کنید
(11-12-2015، 10:22 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه میخواید اطلاعات دقیق در مورد گوشی ها داشته باشید موقع خرید برید سایت دیجی کالا.:
کد پی‌اچ‌پی:
www.digikala.com 
اونجا تو قسمت گوشی ها همه مشخصات گوشی که مدنظرتون هست از جمله قیمت و اندازه صفحه نمایش و همه جزییات دیگه رو وارد میکنید بعد گوشی هایی که با اون مشخصات تو بازار هست واستون نشون میده . با توضیحات کامل در مورد همشون. اینجوری راحت میتونید انتخاب کنید
باش گلو مرسی
صفحات: 1 2