موبایل روز

نسخه‌ی کامل: کدوم سرویس دهنده اینترنت؟ چرا؟
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگه دوستان راهنمایی کنن از کدوم شرکت اینترنت میگیرن و کدوم طرح اینترنت (چند گیگ) و دلیل انتخابشون و هزینه پرداختی هر طرح یا هر گیگ رو هم بگن که بتونم انتخاب بهتری داشته باشم ممنون میشم Biggrin.gif
پارس آنلاین
60 گیگ 67 تومان یکساله
بابت هر گیگ تقریبا هزار تومان میدی باسرعت 16 مگابیت یا همون 2 مگابایت (البته سرعتش رو هنوز تست نکردم چون تازه منم اپراتورم رو عوض کردم و پارس آنلاین گرفتم)
دلیلش بخاطر قیمت مناسبش هستش
ممنون علی عزیز گول خوردم عصر تلکام طرح گذاشته بود 1 گیگ اول رایگان منم گرفتم حالا هر 4 روز حدود 4 تومنی میدم برا 1 گیگ! و شبانه رایگان هم بقول خودشون فکنم از 3 نصف شب داره ولی کی اونموقع بیداره! حالا پشیمون شدم فکنم این 3 ماه 100 تومنم شد و اگه بخام عوض کنم چند روز طول میکشه. ولی پارس انلاین زیاد نشنیده بودم ک طرح هاش خووب باشه و نمایندگیش رو ندیده بودم اطراف حالا بعدم ازت خصوصی میپرسم  Biggrin.gif
و اسیاتک هم تابستون ی طرح داشت فکنم 10 گیگ بود با سرعت 4 مگ قیمتشم ازینی ک الان گرفتم خیلی ارزونتر میشد :(
Undecided.gif Undecided.gif ما که فقط مخابرات اینترنت میده اونم 2 مگ گرفتم سرعت دانلودش از 200 ک ب بالاتر نمیره دانلود شبانه هم نداریم هر گیگم 4 تومن میخواد حسابو خالی میکنه
منم قبلا چن سال فقط مخابرات میگرفتم خوبیش این بود طرح خانواده سرعت 128 مبلغش رو قبض میومد (البته بدون رو قبض بیاد هم میشده) طرح برنزی مخابرات سرعت 512 چن ماه گرفتم راضی نبودم زیاد فرقی با هم نداشتن.
البته خود کارکنان مخابرات میگفتن شرکتای دیگه مثه اسیاتک هم ک طرح میزنن 2 مگ سرعت نیس و خیلی کمتره و طرح خانواده سرعتش بالاست Biggrin.gif
منم اول مخابرات بودم اما هم سرعتش اونی نبود که میگفتن هم قیمتش بالا بود و هم پشتیبانیشون خیلی ضعیف بودش و میشه گفت دزد هم هستند
پارس آنلاین هم منم نشنیده بودم تا چند وقت پیش اما با این حجم که میده واقعا به صرفس واسه من
سایتش هم برو یک سر بد نیست
بخاطر اینکه آدرس سایت گذاشتن ممنوع هستش تو گوگل بزن پارس آنلاین واست میاره سایتش رو
ممنون البته من اولش میگم وای مثلا 60 تومن بدم برا نت! و بیشتر طرح نمیرم همون 1 گیگ 1 گیگ میخرم ک البته ضرره:( و الانم بیشتر برا این عوض نکردم ک چن روز طول میدن تا خط رو تخلیه کنن و جدید رو بذارن خصوصا اگه ب تعطیلی بخوره :)
البته عصر تلکام ک گرفتم این طرحش نوشته بود سرعت نامحدود و گفتن حداقل سرعت 2 مگ هست و بسته ب فاصله تا مخابرات منطقه تا 21 مگ میره ولی منکه ازش همچی سرعت بالایی ندیدم این مدت :(
من مخابرات داشتم، تازگی آسیاتک گرفتم
طرح آ مثل آسیاتک ، 60 گیگ یکساله 60 هزار تومن
سرعت دانلود هم 450 کیلوبایت بر ثانیه است.
شبانه 2 تا 8 صبح هم 80% تخفیف داره.
ممنون دوستان گلم از راهنمایی هاتون، پس من چ اشتباهی کردم بدون تحقیق از عصرتلکام گرفتم:( ظاهرا طرح های یکساله خیلی ب صرفه هست من قبلا هم طرح برنزی مخابرات بالای 50 تومن میدادم و 2 ماهه حجمش تموم میشد..:(